پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


فعال قرآنی استان تهران؛
ادغام؛ اتلاف وقت و انرژی مؤسسات را در پی داشت
مدیرعامل موسسه سدره المنتهی تهران در ادامه گفت: اما مشکل اصلی را بازهم این مسائل نمی‌بینم، بلکه قدرت‌طلبی، تخریب و عدم خلوص نیت همچنین عدم تخصص و چشم‌انداز لازم برای انجام مسؤولیت پذیرفته‌شده در این حوزه را عامل اصلی رکود و شکست روند ادغام می‌دانم.
 ٠٩:٤٨ - 1397/08/20 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
خانم زندی
مدیرعامل موسسه قرآنی ستایش کردستان؛
روشنگری از تخلفات صورت گرفته در اتحادیه مدغم کردستان/ درخواست عزل یا ابقای مشروط هیئت مدیره استان کردستان
اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی- فرهنگی قرآن و عترت استان کردستان، با دعوت از مجریان امر از مؤسسات قرآنی ثبت‌شده که دارای مجوز فعالیت از ادارات تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوده، در تاریخ 5/5/96 با برگزاری مجمع عمومی و تصویب اساس‌نامه و تعیین هیئت‌مدیره و بازرسین مربوطه تشکیل و قریب یک سال و نیم از عمر آن می‌گذرد. خوشبختانه استان کردستان در این خصوص در سطح کشور پیش‌قدم بوده و اولین اتحادیه استانی است که در آن ادغام صورت گرفته است. گرچه این پیش‌قدمی خود تبعاتی همچون نداشتن تجربه سایر استان‌ها و عدم هماهنگی لازم میان ادارات و سازمان‌های ذی‌ربط و اعضای اتحادیه را به همراه داشته است که هم‌اکنون نیز تبعات آن دامن‌گیر اتحادیه و اعضاء می‌باشد.
 ١٤:٠٥ - 1397/08/19 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
پیشکسوت و فعال قرآنی استان کرمانشاه؛
ادغام نیمه دولتی معنا ندارد
صندوقی خاطرنشان کرد: در رکن اول تأسیس یک نهاد مردمی، برعدم دخالت دستگاه‌های حاکمیتی در تأسیس و اداره آن نهاد مردمی تاکید شده است. نهادهای حاکمیتی تنها در زمینه مشارکت در حسن اجرای امور می‌توانند مشارکت کنند، با این اوصاف در اتحادیه مدغم و هیئت مؤسس اتحادیه مدغم افراد انتصابی حضور دارند که برخی از آنان از نیروهای دولتی هستند.
 ١٦:٣٥ - 1397/08/16 - تعداد نظرات : ١ادامه خبر >>
سیدعلی سرابی؛
مجمع عمومی اتحادیه مدغم کشوری، وجاهت قانونی ندارد
پیش از اعلام انصراف اتحادیه تشکل‌ها از ادغام؛ و زمانی که بنا بود ادغامی اتفاق بیفتد، هیئت رسیدگی با فشار بعضی از اعضاء، کمیته‌ای را جهت پیگیری ادغام تشکیل دادند که شالوده اصلی آن نمایندگان هیئت مؤسس مذکور، یعنی 3 نماینده از اتحادیه تشکل‌ها و 3 نماینده از اتحادیه مؤسسات قرآنی بودند و البته با اصرار برخی اعضا، 3 نفر هم به نمایندگی از معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد، سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه، تشکیل می‌دادند. برای این امر مقدماتی هم فراهم شد، اما با اعلام انصراف اتحادیه تشکل‌ها، فلسفه وجودی این کمیته نیز از بین رفته است، چراکه در جلسات این کمیته نه نمایندگان اتحادیه تشکل‌ها حضور دارند و نه نماینده وزارت ارشاد.
 ١١:٥١ - 1397/08/16 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
روایت عاشقی
روشندلی که دلش به آیات الهی روشن شد/ این دختر با خدا حرف می‌زند
وقتی دلت به نور ایمان روشن شد مهم نیست با کدام چشم بتوانی آیات نورانی کلام الله وحی را مهمان سفره دلت کنی، اگر چشم سر نیز نداشته باشی با چشم دل می توانی نجوای الهی را بشنوی و نم‌نم آیات الهی بر روح و روانت جاری شود و بشوی زرین وکیلی که با همه سختی‌ها توانسته است 18 جزء از آیات الهی را بر لوح سفید دلش نقش بزند.
 ١٦:٢٦ - 1397/08/14 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>