پايگاه خبري اتقان -  قرآني، فرهنگي، اجتماعي
فارسي
العربي
English
»
پنج شنبه ٠٦ تير ١٣٩٨ -
گروه هاي خبري
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سيستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


اتقان
محمدی در نشست خبری عنوان کرد؛
نشست خبری تشریح هزینه‌کرد اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور صبح امروز یکشنبه، ۲۶ خردادماه با حضور حسن محمدی، مدیرعامل این اتحادیه در محل سالن نشست‌های اتحادیه قرآن و عترت کشور برگزار شد.
(1398/03/26)
اتقان
محمدرضا فراهانی:
رئیس کمیته تخصیص صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با اشاره به اینکه دو اتحادیه قرآنی از بودجه سال ۹۷ تقریباً برابر بهره‌مند شده‌اند، گفت: کمیته تخصیص هیچ دخالتی در تعیین میزان بودجه دستگاه‌ها نداشته و نخواهد داشت.
(1398/03/01)
اتقان
نشست بررسی موضوع بیمه فعالان قرآنی امروز، یکم خرداد در غرفه اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور مستقر در نمایشگاه قرآن با حضور فدوی معاون مدیرکل برنامه ریزی آموزشی و توسعه مشارکت های قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سعید عبدلی کارشناس امور بیمه برگزار شد.
(1398/03/02)
اتقان
نقدهایی که به مسابقات بین المللی قرآن کریم وارد است/ حامد ولیزاده؛
حامد ولیزاده، با اشاره به اینکه سال‌هاست در مسابقات قرآنی، کیفیت فدای کمیّت می‌شود، گفت: صرف نظر از نتیجه مسابقات بین المللی، حقیقتی که بر قاطبه جامعه قرآنی و افراد استخوان خرد کرده و صاحب نظر قرآنی روشن است، کمرنگ شدن اصول و خروج قطار مسابقات از ریل ارزشگذاری های اصیل و علمی است.
(1398/01/31)
اتقان
آسیب شناسی فعالیت‌های قرآنی 2/ استاد محمدحسین سعیدیان؛
محمدحسین سعیدیان نگاه صرفاً مادی به فعالیت‌های قرآنی و کمرنگ شدن معنویات را از عوامل بروز مشکلات و معضلات حال حاضر جامعه قرآنی عنوان کرد.
(1397/12/05)
اتقان
جوان‌ترین دانشجوی دکتری در تاریخ دانشگاه تهران یک نابغه قرآنی و عضو تیم ملی پارکور کشورمان است.
(1398/03/18)
اتقان
مصوبه سند راهبردی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور از سوی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس شورای توسعه فرهنگ قرآنی برای اجراء به دستگاه‌های مسئول ابلاغ شد.
(1398/04/05)

اتقان
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت خبر داد:
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور از اعزام گروه ۴۰ نفره قاریان به مراسم پیاده‌روی اربعین خبر داد و گفت: برای اولین بار ۴۰ محفل مشترک قرآنی با حضور قاریان ایرانی و سایر کشورها در پیاده‌روی اربعین برپا می‌شود.
(1398/04/05)

اتقان
نشست خبری طرح جامع تابستانی شبکه قرآن و معارف سیما، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محسن عرفاتی سرپرست این شبکه، امروز (سه شنبه ۴ تیرماه) برگزار شد.
(1398/04/05)

اتقان
جواد فومنی الحائری مدیر مهد قرآن استان تهران از آغاز ثبت نام برگزاری کلاس‌های آموزش قرآن رده‌های سنی کودک و نوجوان ویژه تابستان خبر داد.
(1398/04/05)

اتقان
زنگ هشدار برای تعطیلی موسسات قرآنی در کشور به صدا درآمده است و آن‌طور که از شواهد برمی‌آید اگر مدیران قرآنی کشور، برای احیای این سرمایه ملی آستین بالا نزنند، باید منتظر بسته‌شدن درهای این موسسات باشند.
(1398/04/03)

اتقان
نتایج مرحله اول چهاردهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم اعلام ‌شد.
(1398/04/03)

اتقان
جزئیات پرداخت ۱۸ میلیارد ریال کمک به مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شد.
(1398/04/03)

اتقان
به همت اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور ارائه می شود؛
اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور با توجه به درخواست مؤسسات قرآنی مبنی بر اسکان در مشهد مقدس، با مشارکت جامعه قاریان مشهد، اقدام به هماهنگی و ارائه خدمات به مؤسسات قرآنی برای سفر به مشهد مقدس نموده است.
(1398/04/03)

اتقان
کرسی‌های تلاوت اذان گاهی قرآن این هفته نیز مطابق هفته های گذشته توسط شورای عالی قرآن برگزار می‌شود.
(1398/04/03)

اتقان
نخستین هفته قرآنی ایران در حیدرآباد هند با مشارکت و همکاری موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از روز گذشته(اول تیر) آغاز شد.
(1398/04/02)

اتقان
جلسه مشترک کارگروه قرآنی فعالیت‌های قرآنی اربعین و مسئولین شورای عالی قرآن شهرداری تهران در محل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور برگزار شد.
(1398/04/02)

اتقان
ترم تابستانه مؤسسه سروش مشکات از امروز، اول تیرماه آغاز شد.
(1398/04/02)

اتقان
فراخوان ثبت‌نام دوره جدید اعتقادات ویژه آقایان در مؤسسه میقات‌القرآن اعلام ‌شد.
(1398/04/02)

اتقان
از ابتدای سال جاری تاکنون و در نوبت سه‌ماهه اول امسال، مجوز و پروانه فعالیت ٥٥٦ موسسه فرهنگی قرآن و عترت توسط هیئت رسیدگی به امور موسسات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر یا تمدید شده است.
(1398/04/02)
ويژه

گزارش تصويري

 
استعداد گمنام قرآنی کشور