پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
پنج شنبه ٠١ فروردين ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ٢٠:٣٢   1397/08/14 شماره خبر:  ٢٠٥٤٦
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
نامه مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور به حجت‌الاسلام «حمید محمدی»
حسن محمدی طی نامه‌ای خطاب به دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی خواستار صیانت از استقلال اتحادیه‌ها شد.

 

نامه مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور به حجت‌الاسلام «حمید محمدی»

به گزارش اتقان؛ حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور طی نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام حمید محمدی به عنوان دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی خواستار صیانت از استقلال اتحادیه‌ها شد.

در بخشی از این نامه آمده است؛ «... اساسا با توجه به ماهیت طرفین ادغام دو اتحادیه، با خروج یکی از طرفین از این فرآیند، ادغام بی‌معنی و غیر قابل قبول و عملاً منتفی است و در این شرایط تشکیل جلسات کمیته پیگیری ادغام با حضور صرفاً یکی از طرفین ادغام و ادعای برگزاری مجمع مدغم اتحادیه کشوری امری غیر ممکن و بی‌اساس است».

«چنانکه شورای توسعه فرهنگ قرآنی در جلسه اخیر خود، تصمیم‌گیری درخصوص ادغام را منوط به برپایی جلسات کارشناسی و ارائه گزارش به آن شورا نموده است. لذا تعیین فرآیند و اعلام زمان برپایی مجمع عمومی مدغم بدون تصمیم‌گیری شورا عملی خودسرانه و غیر قانونی تلقی شده و موجب وهن شورای توسعه و اعضای تصمیم‌گیرنده آن است که لازم است از سوی آن شورا نسبت به این موضوع تدبیری اساسی اتخاذ شود.

طبق بند دوم و چهارم فرآیند مصوب ادغام و تشکیل اتحادیه واحد، مسئول تشکیل و برپایی مجمع عمومی مدغم، هیئت مؤسس اتحادیه کشوری است و هیچ فرد دیگری از دستگاه‌ها و یا سازمان‌های دیگر حق ورود و دخالت در این فرآیند را نداشته و ندارند،...».

همچنین در حسن ختام این نامه از حجت‌الاسلام حمید محمدی خواسته شد که نسبت به این دخالت و نقض آشکار که قطعاً در این شرایط موجب تشویش اذهان مؤسسات و دامن زدن به شکاف و تعمیق اختلاف می‌شود، برخورد نموده و با ادامه این روند غیرقانونی برخود قاطع شود.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: