پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ١٢:١٥   1396/12/22 شماره خبر:  ١٨٠٣٨
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
در خبرنامه اتقان بخوانید؛
آشنایی با موسسه طلیعه نور کوثر شهریار/ نقدی بر آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم/ تلاش های بی نتیجه در تخصیص اعتبارات قرآنی و...
خبرنامه اتقان، در ششمین سال انتشار خود، در راستای پیگیری مطالبات و انعکاس فعالیت‌ها و اخبار اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت و مؤسسات مردم نهاد قرآنی سراسر کشور، همزمان با اسفندماه 96 منتشر شد

 

آشنایی با موسسه طلیعه نور کوثر شهریار/ نقدی بر آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم/ تلاش های بی نتیجه در تخصیص اعتبارات قرآنی و...


به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور «اتفان» شماره جدید خبرنامه اتقان، در ششمین سال انتشار خود، در راستای پیگیری مطالبات و انعکاس فعالیت‌ها و اخبار اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت و مؤسسات مردم نهاد قرآنی سراسر کشور، همزمان با اسفندماه 96 منتشر شد.


حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه در یادداشتی که در این نشریه منتشر شده، فارغ از تمام موانعی که بر سرراه موسسات قرآنی پیش آمد، سال 96 را سال هم بستگی دانست، چراکه پس از سال ها تلاش برای ادغام دو اتحادیه قرآنی، سرانجام این اتفاق در سال 96 محقق و زمینه ساز هم بستگی در جامعه قرآنی شد.


همچنین عقیل وطن دوست، مدیر موسسه معجزه جاوید تهران، در یادداشتی به ذکر نکاتی در خصوص راهکارهای استقلال مالی مؤسسات قرآنی پرداخت.


در این شماره از نشریه اتقان، موسسه قرآنی نورالاحمدی کارون خوزستان، به عنوان موسسه فعال در حوزه سبک زندگی قرآنی معرفی شده است.


پرونده‌ ویژه این شماره از خبرنامه «اتقان» به بررسی آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم، روند آن و نقطه نظرات موسسات  و مجریان این طرح قرآنی پرداخته است.

در ادامه این خبرنامه، گفت وگوی اتقان با «ام البنین آزادی » حافظ قرآن کریم را می‌خوانید.


همچنین با فعالیت های موسسه قرآنی معجزه جاوید تهران آشنا خواهید شد.


در ادامه نیز گزارشی در خصوص بودجه فعالیت های قرآنی و فراز و نشیب های تخصیص این بودجه را می خوانید.


علاقه‌مندان می‌توانند فایل pdf این نشریه را از اینجا دریافت کنند.


 

در پایان از کارشناسان و مدیران مؤسسات فرهنگی سراسر کشور دعوت می‌شود، جهت انتشار هرچه بهتر این خبرنامه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق پست الکترونیک اتحادیه به نشانی: info@etghan.ir با ما در میان بگذارند.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: