پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ٠٩:٠٧   1396/12/21 شماره خبر:  ١٨٠١٥
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
کرسی‌های تلاوت نفحات‌ در ۱۱ نقطه تهران و خوزستان برگزار می‌شود+جزئیات برنامه‌ها
کرسی‌های تلاوت نفحات القرآن هفته آخر اسفند باحضور پرشور قاریان قرآن در تهران و خوزستان برگزار می‌شود.

 

کرسی‌های تلاوت نفحات‌ در ۱۱ نقطه تهران و خوزستان برگزار می‌شود+جزئیات برنامه‌ها


به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور«اتقان» کرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن در هفته آخر اسفند‌ماه باحضور پرشور قاریان قرآن در نقاط مختلف تهران برگزار خواهد شد.

 برنامه‌های کرسی‌های نفحات به شرح ذیل است؛

کرسی تلاوت ۲۲۵ با تلاوت روح‌الله روشنی شنبه ۱۹ اسفند‌ماه در مسجدالنبی(ص) واقع در تهرانسر، شهرک پاسداران برگزار شد.

 

کرسی ۲۲۶ یکشنبه ۲۰ اسفند‌ماه با تلاوت محسن قاسمی در مسجد الغدیر واقع در شهرک دریا برگزار خواهد شد.

 

کرسی ۲۲۷ با تلاوت هادی موحد امین ۲۰اسفند‌ماه پس از نماز ظهر و عصر در حسینیه حضرت زهرا(س) واقع در مهرآباد، امنیت پرواز برگزار خواهد شد.

 

کرسی ۲۲۸ دوشنبه ۲۱ اسفندماه با تلاوت محمدهادی صلحجو پس از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع ولیعصر(عج) واقع در شهرک راه آهن برگزار می‌شود.

 

کرسی تلاوت ۲۲۹ سه‌شنبه ۲۳ اسفند‌ماه با تلاوت سعید پرویزی پس از نماز مغرب و عشاء در مسجد ۱۴ معصوم(ع) واقع در خانی‌آباد، شهرک شریعتی برگزار می‌شود.

 

کرسی تلاوت ۲۳۰ چهارشنبه ۲۳ اسفند‌ماه با تلاوت حسین رستمی و باحضور علی و زینب فیضی حافظان کل در مسجد اعظم تجریش واقع در تجریش، ابتدای شریعتی کوچه ذغالیها برگزار خواهدشد.

 

کرسی تلاوت ۲۳۱ پنجشنبه ۲۴ اسفندماه از ساعت ۵ صبح ویژه فجرگاهی با تلاوت علیرضا امانی در مسجد امام قائم واقع در نارمک، چهارراه تلفن‌خانه و همراه با سفره اطعام قرآن کریم برگزار خواهد شد.

 

کرسی تلاوت ۲۳۲ و ۲۳۳ باحضور مجتبی اصغری ۲۳ و ۲۴ اسفند‌ماه در مسجد میثم تمار واقع در استان خوزستان، شهر شوش دانیال برگزار خواهد شد.

 

کرسی تلاوت ۲۳۴ شنبه ۲۶ اسفند‌ماه پس از نماز عشا در مسجد‌النبی(ص) واقع در تهرانسر، شهرک پاسداران با تلاوت محمد کاظمی برگزار می‌شود.

 

کرسی تلاوت ۲۳۵ یکشنبه ۲۷ اسفندماه در مسجد الغدیر واقع در تهرانسر، شهرک دریا با تلاوت مهدی جوکار حافظ کل قرآن برگزار خواهد شد.

 

کرسی ۲۳۶ و آخرین کرسی در سال ۹۶ با تلاوت محمدتقی نوران در مسجد جامع رسول(ص) واقع در تهرانسر برگزار خواهد شد.

 

در این ترجمه و مفاهیم آیات میان علاقه‌مندان توزیع می‌شود تا هنگام استماع تلاوت از مفهوم آیات هم مطلع شوند. همچنین به کودکان و نوجوانان حاضر در جوایزی اهدا می‌شود.

 

علاقه‌مندان می‌توانند فایل تلاوت‌ و تصاویر محافل را با مراجعه  به کانال تلگرامی نفحات‌القرآن به نشانی nafahatalquran@ دریافت کنند.

 

مساجدی که خواستار برگزاری این کرسی‌های تلاوت هستند، می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳روابط عمومی دارالقرآن نفحات‌القرآن تماس گرفته و برای برگزاری این کرسی‌های تلاوت در مسجد خود اعلام آمادگی کنند.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: