پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  مصاحبه, مقاله, اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, اخبار ویژه سایت اتقان ١١:١٣   1396/12/12 شماره خبر:  ١٧٩٢٣
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
12 اسفند صورت می‌گیرد؛
رقابت ۵ هزار نفر در آزمون الکترونیکی حفظ و مفاهیم قرآن کریم
آزمون الکترونیکی حفظ و مفاهیم قرآن کریم شنبه 12 اسفندماه به صورت آنلاین برای بیش از پنج هزار متقاضی شرکت در این بخش از آزمون برگزار می‌شود.

 

رقابت ۵ هزار نفر در آزمون الکترونیکی حفظ و مفاهیم قرآن کریم

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور«اتقان» آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در سه بخش کتبی، شفاهی و الکترونیکی در چهار رشته «حفظ قرآن کریم»، «ترجمه و مفاهیم»، «معارف اهل‌بیت(ع)» و «انس با قرآن» به همت معاونت قرآن و عترت ارشاد و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف برگزار می‌شود.

آزمون حفظ و مفاهیم قرآن در بخش کتبی پنج‌شنبه 10 اسفندماه به صورت هم‌زمان با حضور بیش از 170 هزار شرکت‌کننده در 410 شهرستان کشور برگزار شد و آزمون شفاهی ویژه نوجوانان نیز 12 تا 18 اسفندماه با حضور 70 هزار متقاضی در 475 مرکز آزمون برپا می‌شود.

آزمون الکترونیکی حفظ و مفاهیم قرآن به صورت آنلاین پیش‌بینی شده است و شرکت‌کنندگان در این بخش به صورت الکترونیکی از طریق یارانه به سؤالات آزمون پاسخ می‌دهند.

در این بخش از آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، بیش از پنج هزار نفر شرکت کردند که  شنبه 12 اسفندماه با هم رقابت می‌کنند.

با توجه به تدابیر متولیان برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، هفته گذشته دو نوبت آزمون آزمایشی برای بخش الکترونیکی برگزار شده است تا شرکت‌کنندگان با این بخش و محتوای آزمون آشنا شوند. همچنین دو کلاس آنلاین با حضور استاد مسعود وکیل برگزار شد تا علاوه بر برقراری ارتباط با استاد، ابهامات احتمالی شرکت‌کنندگان برطرف شود.

 

به افرادی که موفق به کسب حدنصاب نمره یعنی 70 از 100 شوند، گواهینامه پایان دوره دریافت می‌کنند.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: