پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
پنج شنبه ٠٦ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  مصاحبه, اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ١٣:١٦   1397/06/11 شماره خبر:  ٢٠١٦٧
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
مدیر واحد پژوهش سازمان دارالقرآن الکریم خبر داد؛
آغاز دوره تربیت مدرس آشنایی و انس کودکان با قرآن از فردا
مدیر واحد پژوهش سازمان دارالقرآن الکریم از برگزاری دوره تربیت مدرس آشنایی و انس کودکان با قرآن در مقطع پیش از دبستان و در دو گرایش روان‌شناسی و مهارت‌های تدریس و فنون کلاس‌داری از سوی سازمان دارالقرآن الکریم خبر داد

 آغاز دوره تربیت مدرس آشنایی و انس کودکان با قرآن از فردا

حسین تقی پور، مدیر واحد پژوهش سازمان دارالقرآن الکریم در گفت و گو با «اتقان» از برگزاری دوره تربیت مدرس آشنایی و انس کودکان با قرآن در مقطع پیش از دبستان و در دو گرایش روان‌شناسی و مهارت‌های تدریس و فنون کلاس‌داری از سوی سازمان دارالقرآن الکریم خبر داد و گفت: مرحله اول این دوره از فردا در سازمان دارالقرآن برگزار می‌شود.

وی با اشاره به رویکرد قرآنی دروس این دوره آموزشی عنوان کرد: رشته روان‌شناسی این دوره طی روزهای ۱۲ تا ۱۶ شهریور با سرفصل‌هایی از جمله روان‌شناسی یادگیری، روان‌شناسی رشد، اختلالات روان‌شناختی کودکان، پرسمان قرآنی کودک، تیپ‌های شخصیتی و ارتباط مؤثر با کودکان و با حضور اساتیدی از جمله آقایان شکری، همتی، بختیاری، مسجدی، ابوطالبی، خانم فعال و... برپا می‌شود.

تقی پور همچنین افزود: رشته مهارت‌های تدریس و فنون کلاس‌داری این دوره نیز طی روزهای ۱۹ تا ۲۳ شهریورماه جاری و در رابطه با مباحثی چون شعر، بازی، نمایش خلاق، کاردستی، نقاشی، قصه و داستان‌سرایی زیر نظر اساتید مختلف همچون سرشار، رحماندوست، همتی، فعال و ... برپا خواهد شد.

مدیر واحد پژوهش سازمان دارالقرآن الکریم در پایان تصریح کرد: مرحله تکمیلی و آزمون پایانی این دوره، اواخر فصل پاییز با حضور 70 نفر از منتخبان استان‌های مختلف کشور برگزار و در پایان در صورت کسب امتیاز قبولی، علاوه بر اعطای گواهی نامه معتبر از سوی سازمان دارالقرآن، به عنوان مدرس رسمی این سازمان در مؤسسات قرآن عترت مشغول به تدریس خواهند شد.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: