پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  گزارش, اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, اخبار ویژه سایت اتقان ٠٨:٥٠   1397/04/05 شماره خبر:  ١٩٦٩٩
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
حسن محمدی؛
مشارکت حداکثری موسسات در طرح های ملی قرآنی، نخستین دستاورد انسجام اتحادیه ها
امسال اولین سالی است که در استان ها با توجه به ادغام اتحادیه ها، بک اتحادیه واحد را خواهیم داشت، بنابراین این انسجام، حضور حداکثری موسسات در راستای نیل به اهداف را در پی خواهد داشت.

 

مشارکت حداکثری موسسات در طرح های ملی قرآنی، نخستین دستاورد انسجام اتحادیه ها

به گزارش اتقان؛ حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور در نشست آغاز طرح ملی حفظ قرآن کریم  1452 ضمن اشاره به مشارکت اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور در برپایی این طرح ملی گفت: خدا را شاکریم که اتحادیه به عنوان نماینده موسسات و تشکل های مردم نهاد قرآنی در این امر حضور دارد، وحدت، همکاری و انسجام خوبی بین دستگاه های قرآنی برای اجرای این طرح به وجود آمده که الگوی بسیاری مناسبی برای سایر امور محسوب می شود.

وی افزود: اتحادیه به عنوان نماینده موسسات و تشکل های قرآنی که بخش اعظمی از فعالیت های  آموزشی قرآنی را به دوش می کشد، امسال فعالیت ها و تعاملات خوبی در حوزه های مختلف این طرح قرآنی براساس ظرفیت های  مردمی در حوزه هدایت دستگاه ها و موسسات قرآنی آغاز کرده،

محمدی تصریح کرد: بالغ بر 5 هزار موسسه در اطلاع رسانی، تبلیغات، برپایی کلاس های حفظ، برگزاری آزمون ها و... در این  طرح ملی مشارکت خواهند داشت.

مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور تصریح کرد: امسال اولین سالی است که در استان ها با توجه به ادغام اتحادیه ها،  بک اتحادیه واحد را خواهیم داشت، بنابراین این انسجام، حضور حداکثری موسسات در راستای نیل به اهداف را در پی خواهد داشت.

 

وی در پایان از رایزنی با ستاد اربعین در راستای اجرای طرح بشارت 1452 خبر داد و گفت: برنامه ریزی هایی را با ستاد اربعین داشته ایم که با یک ساز و کار مشابه و محدود تر از ظرفیت عظیم پیاده روی اربعین بهره مند شویم.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: