پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار حوزه, اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, اخبار حوزه, اخبار ویژه سایت اتقان ١١:٥٢   1393/02/07 شماره خبر:  ٧٢٣٨
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
فردا به میزبانی جامعه المصطفی العالمیه:
آیین رونمایی از آثار فاخر و ارزشمند آیت الله مکارم شیرازی برگزار می شود
صبح فردا، دوشنبه 8 اردیبهشت ماه آیین رونمایی از آثار فاخر و ارزشمند مرجع تقلید، آیت الله مکارم شیرازی، به میزبانی موسسه جامعه المصطفی العالمیه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور«اتقان نیوز» آیین رونمایی از آثار فاخر و ارزشمند آیت الله مکارم شیرازی صبح روز دوشنبه 8 اردیبهشت ماه به میزبانی جامعه المصطفی العالمیه و با حضور معاون پزوهشی این سازمان برگزار می گردد. لازم به ذکر است جامعة المصطفی العالمية نهادي علمي و بين المللي با هويت حوزه اي است که با هدف گسترش علوم اسلامي، انسانی و اجتماعی، با رويكرد آموزشي، پژوهشي و تربيتي، اهتمام دارد که انبوهي از داوطلبان را از سراسر گيتي تحت پوشش قرار دهد و فرصت كم نظيري براي تشنگان زلال معارف اسلامي و هدايت قرآني در سراسر جهان فراهم آورد تا ضمن تربيت مجتهدان، عالمان و متخصصان پارسا و متعهد، به تبيين، توليد و تعميق تفكرات و انديشه هاي اسلامي و نشر و ترويج اسلام ناب محمدي همت گمارد. اين نهاد علمي بین المللی بيش از 50000 دانش پژوه مرد و زن را از 122 مليت، تحت تعليم و تربيت خود داشته که تاكنون، بيش از 25000 نفر از آنان دانش آموخته شده اند.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: