پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , آموزشی ١٣:٤٨   1395/01/23 شماره خبر:  ١١٦٦٩
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
بررسی «جلسه ۱۲ علوم نقلی و کمیته قرآنی» برگزار می‌شود
«جلسه ۱۲ علوم نقلی و کمیته قرآنی» به همت هیات کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره در محل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی دفتر قم برگزار می‌شود.

«جلسه ۱۲ علوم نقلی و کمیته قرآنی» برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور «اتقان نیوز»، به همت هیات کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره «جلسه ۱۲ علوم نقلی و کمیته قرآنی» در محل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی دفتر قم برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، در این جلسه، چند طرح‌نامه بررسی اولیه شود که به شرح زیر است: بررسی ارزیابی طرح‌نامه «ساختار شکنی قصاص» با ارائه احمد عابدینی؛ بررسی ارزیابی طرح‌نامه «نقد قاعده تداخل قصاص در قانون مجازات اسلامی ۱۳۹۲» با ارائه احمد حاجی‌ده‌آبادی؛ بررسی اعتراض طرح‌نامه «ارائه فرمول جریان شکوفایی روان و ارتقاء مرتبه وجودی انسان در داستان منطق‌الطیر عطار بانظر به کیمیاگری و روانکاوی» با ارائه ویدا احمدی.

همچنین در این جلسه، اعضای کرسی درخصوص راهکارهای ترویج نظریه‌پردازی به بحث و تبادل نظر می‌پردازند. «هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره» شورای عالی انقلاب فرهنگی دارای پنج کرسی علمی علوم‌عقلی، علوم‌نقلی، علوم‌رفتاری، علوم‌اجتماعی و کرسی هنر، معماری و شهرسازی است.

بر این اساس، آئین‌نامه‌های حمایت از نظریه‌پردازان موفق، مدعاهای علمی که با تشکیل اجلاسیه رسمی، پس از نقد و ارزیابی و دفاع، از سوی شورای داوری، تعیین رتبه شده و امتیاز کافی کسب می‌کنند و از حمایت‌های حقوقی، علمی و ترویجی و اجتماعی برخوردار می‌شوند.

این جلسه چهارشنبه ۲۵ فروردین‌ماه از ساعت ۲۰: ۳۰ الی ۲۲ در محل پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی دفتر قم برگزار می‌شود.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: