پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
پنج شنبه ٠٦ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی, موسسات عضو ١١:٣٠   1397/07/15 شماره خبر:  ٢٠٣٦٤
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
رقابت حافظان و قاریان در ششمین روز مسابقات سراسری قرآن ادامه دارد
ادامه رقابت هفت شرکت‌کننده حفظ کل در صبح روز ششم مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد؛ در بعد از ظهر امروز نیز رقابت در قرائت تحقیق آغاز خواهد شد.

 

رقابت حافظان و قاریان در ششمین روز مسابقات سراسری قرآن ادامه دارد

به گزارش اتقان؛ دیروز (شنبه 14 مهر ماه) هشت حافظ کل در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن به رقابت پرداختند و امروز (یکشنه 15 مهر ماه) نیز حسین درستکار از هرمزگان، سعید شاهرخی از کرمان، محمد خاکپور از خراسان رضوی، نوید رزم‌جو از فارس، محمدجواد مرادی از قم، محمدرضا اکبریان از اصفهان و محمدرسول تکبیری از تهران محفوظات خود را به انتخاب قرعه ارائه می‌دهند.

در نوبت بعداز ظهر و از ساعت 15 دومین بخش رقابت بین قاریان آغاز خواهد شد؛ در این بخش قاریانی که دیروز پنج دقیقه تلاوت داشته‌اند، تلاوتی 20 دقیقه‌ای خواهند داشت و قاریانی که تلاوتی 20 دقیقه‌ای داشته‌اند نیز به مدت پنج دقیقه به قرائت می‌پردازند.

مهدی شجاع، مختار دهقان، هادی اسفیدانی، حسین پورکویر و امید حسینی‌نژاد از خراسان رضوی، کاظم آذرپیرا و سیدجاسم موسوی از خوزستان، امین عبدی از کرمانشاه، مجتبی محمدبیگی، علی خشنود، محسن قاسمی، مهدی غلام‌نژاد، حبیب صداقت و هادی موحدامین از تهران، مجید فقیه از اصفهان، سیدحمیدرضا مقدسی از قم قاریان راه یافته به مرحله نهایی چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم هستند.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: