پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
پنج شنبه ٠٦ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی, موسسات عضو ١٣:٣٩   1397/07/09 شماره خبر:  ٢٠٣٤٠
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
مکتب القرآن ثارالله تهران؛ شعبه ای با 900 حفظ آموز
مؤسسه قرآنی موقوفه مکتب القرآن ثاراله شعبه تهران واقع در شرق تهران، فعالیت‌های متعددی را در زمینه آموزش و ترویج قرآن کریم انجام می‌دهد.

 

مکتب القرآن ثارالله تهران؛ شعبه ای با 900 حفظ آموز

به گزارش اتقان؛ مؤسسه قرآنی موقوفه مکتب القرآن ثاراله شعبه تهران که در منطقه شرق تهران فعالیت می‌نماید فعالیت‌های متعددی را در زمینه آموزش و ترویج قرآن کریم انجام می‌دهد که از جمله فعالیت‌های آن می‌توان به طرح ملی حفظ قرآن کریم بصورت غیرحضوری نام برد.

 در این طرح که با مدیریت این شعبه در سراسر کشور انجام می‌پذیرد حدود 900 نفر از قرآن آموزان عزیز از استان‌های مختلف مشغول حفظ قرآن کریم هستند که زیر نظر حدود 15 مربی حفظ بصورت غیر حضوری فعالیت می‌نمایند.

«مکتب القرآن ثارالله تهران؛ میزبان آکادمی تخصصی تربیت نخبگان حفظ و قرائت قرآن کریم»

 این طرح در واقع ذیل یک طرح بزرگ‌تر بنام «آکادمی تخصصی تربیت نخبگان حفظ و قرائت قرآن کریم» انجام می‌پذیرد که براساس آن علاوه بر تربیت حفاظ، به تربیت نوجوانان و جوانان نخبه قرائت قرآن کریم می‌پردازد.

 در این شعبه فعالیت‌های دیگری همچون مهد قرآنی، آموزش زبان، ورزش‌های مختلف جهت آمادگی جسمانی، تفسیر و تدبر در قرآن کریم، تربیت و آموزش مداحان نوجوان و جوان و ... انجام می‌پذیرد که بحمداله منشأ ترویج فرهنگ قرآنی در سطح منطقه و استان و حتی کشور بوده است.


 

 

 

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: