پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , موسسات عضو ١٣:٥٩   1396/12/21 شماره خبر:  ١٨٠٢٧
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
برگزاری بیش از 100 کارگاه‌های آموزشی از سوی موسسه فرهنگی بین الحرمین
به همت موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود بیش از 100 کارگاه آموزشی در مساجد ، مدارس و ادرات در سطح استان سمنان برگزار گردید .

 

برگزاری بیش از 100 کارگاه‌های آموزشی از سوی موسسه فرهنگی بین الحرمین

به گزارش  پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن وعترت کشور«اتقان» ، محمد ابراهیمی، مدیر موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود از برگزاری بیش از 100  کارگاه‌ آموزشی در سطح استان سمنان خصوصاً روستاها و مناطق محروم این استان خبر داد.

ابراهیمی افزود: این کارگاه‌های آموزشی به همت اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت استان سمنان و موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود و با حضورفعالان فرهنگی و پژوهشگران موسسه در سطح استان سمنان برگزار گردید .

وی به هجمه‌های فرهنگی دشمن برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: نوک پیکان دشمن در جنگ نرم به سمت خانواده‌ها و ترویج بی بند و باری در جامعه است و از این رو نهادهای فرهنگی باید با برگزاری دوره‌های آموزشی، خانواده‌ها را نسبت به نقشه‌های دشمن و راههای مصون ماندن از آسیب‌ها آشنا سازند.

ابراهیمی تصریح کرد: از آنجایی که یکی از خطرات بزرگی که کانون گرم خانواده‌ها را تهدید می‌کند و دشمنان تمام توان خود را از طریق فضای مجازی، ماهواره‌ها و دیگر رسانه‌ها جهت از بین بردن حریم امن خانواده‌ها به کار گرفتند، تغییر سبک زندگی اسلامی و معرفی روش زندگی غربی جایگزین آن می‌باشد، موسسه فرهنگی بین الحرمین با برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مختلف برای رفع آسیب‌های اجتماعی، مشاوره مذهبی، آموزش خانواده، طب سنتی اسلامی، آموزش زوج‌های جوان، والدین دانش آموزان وحضور در سطح مساجد و مدارس و دیگر اقشار در صدد اجرای منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله) پیرامون ترویج سبک زندگی اسلامی برآمده که موفقیت در این راستا نیازمند همکاری همه جانبه کلیه دستگاه‌های فرهنگی می‌باشد.

ابراهیمی در ادامه افزود: باتوجه به اثرات مثبت و نتایج مفید این کارگاه‌ها برای افراد شرکت کننده و استقبال مردم علی الخصوص نوجوانان و جوانان در سال 1396تعداد چهارهزارنفر در کارگاه‌های آموزشی این موسسه فرهنگی در موضوعات مختلف فرهنگی آموزش دیده‌اند .

ابراهیمی در پایان خواستارمساعدت و همکاری بیشتر دستگاه‌های مربوطه و متولیان امور فرهنگی استان در جهت آموزش اقشار مختلف جامعه در راستای ترویج فرهنگ اسلامی گردید.

 

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: