پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ٠٦ فروردين ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , موسسات عضو ١١:١٧   1396/12/21 شماره خبر:  ١٨٠١٩
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
حسابرسی بازرسین اتحادیه قرآنی یزد از اسناد مالی سال 96 اتحادیه
با توجه به اینکه بازرسین اتحادیه بر طبق وظایف مشخص شده در اساسنامه اتحادیه، باید گزارش حسابرسی خود از گردش مالی اتحادیه به مجمع عمومی در سال آینده را اعلام نمایند، روز گذشته 20 اسفند ماه هر سه بازرس آقای حبیب مسلمان یزدی، آقای سعید ملکوتیان و همچنین سرکار خانم ملکه حی در محل اتحادیه حاضر و نسبت به حسابرسی به مدارک و اسناد مالی اتحادیه اقدام نمودند. همچنین در این فرآیند، جناب آقای محمد رضا طالبی حسابدار اتحادیه و همچنین محمد شایق قائم مقام اتحادیه حضور داشتند و به سوالات بازرسین پاسخ دادند.

 

حسابرسی بازرسین اتحادیه قرآنی یزد از اسناد مالی سال 96 اتحادیه

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن وعترت کشور«اتقان»، با توجه به اینکه بازرسین اتحادیه بر طبق وظایف مشخص شده در اساسنامه اتحادیه، باید گزارش حسابرسی خود از گردش مالی اتحادیه به مجمع عمومی در سال آینده را اعلام نمایند، روز گذشته  20 اسفند ماه هر سه بازرس آقای حبیب مسلمان یزدی، آقای سعید ملکوتیان و همچنین سرکار خانم ملکه حی در محل اتحادیه حاضر و نسبت به حسابرسی به مدارک و اسناد مالی اتحادیه اقدام نمودند. همچنین در این فرآیند، جناب آقای محمد رضا طالبی حسابدار اتحادیه و همچنین محمد شایق قائم مقام اتحادیه حضور داشتند و به سوالات بازرسین پاسخ دادند.

گفتنی است تیم بازرسی اتحادیه، فعالیت در زمینه بررسی اسناد مالی را آغاز نمودند و هر سه بازرس در مجموع از اقدامات صورت گرفته ابراز رضایت نمودند و نکات مهمی را نیز گوشزد کردند.

در پایان تیم بازرسی اتحادیه گزارشی تنظیم نمود و یکی از مسائل مهمی که در این گزارش مطرح گردید، معافیت مالیاتی اتحادیه می باشد و خواستار آن شدند اسناد مالی به شیوه ای منطقی و شفاف و در زمان مقرر تنظیم گردد تا شامل حال معافیت مالیاتی قرار گیرد.

قابل توجه است بنابر تأکید مدیر عامل اتحادیه موسسات و تشکلهای قرآن و عترت استان یزد، تمامی اسناد مالی و همچنین تفاهم نامه ها و لیستها در اختیار بازرسین قرار گرفت و همکاری خوبی با بازرسین صورت پذیرفت و مقرر گردید بازرسین اتحادیه گزارش بازرسی خود را در مجمع عمومی عادی اتحادیه که در سال آینده برگزار می گردد ارائه نمایند.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: