پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی, موسسات عضو ١٠:٤٩   1396/10/24 شماره خبر:  ١٧٥١٦
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
دیدار مسئولین موسسه ترویج فرهنگ قرآنی با امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه استان همدان
مسئولین موسسه ترویج فرهنگ قرآنی در دیدارهای استانی خود، چهارشنبه هفته گذشت با امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه محترم استان همدان دیدار داشتند.

دیدار مسئولین موسسه ترویج فرهنگ قرآنی با امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه استان همدان

 

 به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور «اتقان» مسئولین موسسه ترویج فرهنگ قرآنی در دیدارهای استانی خود، چهارشنبه هفته گذشت با امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه محترم استان همدان دیدار داشتند.

 در این دیدار ابتدا حجت‌الاسلام‌والمسلمین چاوشی مدیر مرکز آموزش مهارت بیان تفسیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی بابیان هدف و تشکیل ستاد تفسیر قرآن کریم، که زیر نظر استاد قرائتی در قم فعالیت دارد گزارشی از فعالیت‌های این ستاد ارائه دادند و هدف از سفر به همدان را راه‌اندازی این ستاد در استان همدان با نظر مساعدت و همکاری امام‌جمعه محترم و مدیران حوزه‌های علوم دینی استان بیان کردند.

در ادامه آقا بابایی معاون موسسه فعالیت‌های قرآنی و به‌ویژه برنامه درس‌هایی از قرآن را توضیح و گزارشی از بازدید مناطق و مدارس موردنظر ارائه دادند.

سپس حجت‌الاسلام‌والمسلمین آقای محمدی امام‌جمعه محترم استان ضمن ابلاغ سلام به حجت الاسلام قرائتی، اقدامات استاد قرائتی را درخور ستایش خواند و بر تفسیر قرآن تأکید کردند و افزودند این مشاغل ما را از حضور قرآن محروم کرده است و برای راه‌اندازی ستاد تفسیر و دوره‌های آموزشی مهارت بیان تفسیر برای طلاب واجد شرایط درهمتان با همکاری حوزه‌های علوم دینی قول مساعدت دادند.

 

در این جلسه ملایری مدیر روابط عمومی موسسه ترویج و حجج‌الاسلام آقایان ملکی و فراهانی از حوزه برادران همدان حضور داشتند..

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: