پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  مصاحبه, اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ١٢:٣٧   1398/12/28 شماره خبر:  ٢٣٤٣٥
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
به همت اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور صورت می گیرد؛
آموزش مجازی به موسسات قرآنی در بستر وب
با توجه به تمهیدات برگزاری دوره های آموزشی قرآنی در فضای مجازی و در بستر وب در سال 99 و با توجه به آماده شدن مقدمات این امر، به زودی این دوره ها از سوی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور به مرحله اجرا خواهد رسید.

آموزش مجازی به موسسات قرآنی در بستر وب

به گزارش اتقان،  حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور  با اشاره به رویکرد اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور در حوزه آموزش های مجازی گفت: با توجه به تمهیدات برگزاری دوره های آموزشی قرآنی در فضای مجازی و در بستر وب در سال 99 و با توجه به آماده شدن مقدمات این امر، به زودی این دوره ها از سوی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور  به مرحله اجرا خواهد رسید.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ابتلای تعدادی از هموطنان به این بیماری بنا بر اقتضای خانواده ها برای عدم حضور در اجتماعات، لزوم بهره مندی از آموزش های مجازی بیش از پیش احساس می شود. 

محمدی با اشاره به بستر های موجود و در دسترس موسسات قرآنی از جمله  درگاه سامان عنوان کرد: «سامانه پیگیری مطالبات موسسات قرآنی» که در راستای کاهش مراجعات حضوری موسسات سراسر کشور و حذف نامه نگاری های کاغذی، از پاییز 98 فعالیت خود را آغاز نموده، همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد و ارتباط موسسات با اتحادیه از این طریق به صورت کامل و صد در صدی در حال انجام است.

 مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور خاطر نشان کرد: آموزش های مجازی به مدیران عامل موسسات و فعالین قرآنی سراسر کشور در سال 99، تا عادی شدن شرایط کشور از طریق این سامانه و همچنین از طریق فضای مجازی و lms  موجود در اختیار اتحادیه صورت خواهد گرفت.

وی افزود: همچنین بعد از بازگشت کشور به شرایط عادی، این آموزش ها ادامه خواهد یافت تا شاهد ارتقای سطح کیفی خدمات موسسات قرآنی به عموم مردم باشیم.

محمدی در پایان گفت: بخش آموزش های مجازی اتحادیه تشکل های قرآن وعترت کشور  به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: