پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ٠٩:٢٧   1398/09/10 شماره خبر:  ٢٣٠٤٥
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
ارسال ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه قرآنی مبین
دبیر جشنواره فیلم کوتاه قرآنی مبین از ارسال بیش از ۲۰۰ اثر در بخش‌های مختلف به دبیرخانه جشنواره خبر داد.

ارسال ۲۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه قرآنی مبین

به گزارش اتقان؛ مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم‌های کوتاه ۱۱۴ ثانیه‌ای قرآنی با عنوان مبین به پایان رسید.

جواد نصیری، دبیر جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‏‌ای مبین، در گفت‌وگو با فارس ضمن اعلام این مطلب گفت: با توجه به یک دوره تمدید مهلت ارسال آثار که درپی درخواست و استقبال فیلم‏سازان و هنرمندان و با مصوبه شورای سیاستگذاری جشنواره انجام شد، روز ۳۰ آبان آخرین مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار بود و این فرصت تمدید نخواهد شد.

وی ادامه داد: البته به دلیل اختلال و قطعی ارتباط اینترنتی نام‌نویسی و ارسال آثار تا امروز ادامه داشت و امروز سامانه مسدود و روتد داوری آثار ارسالی آغاز شد.

نصیری درخصوص افرادی که آثار خود را به صورت پستی ارسال کرده‌اند گفت: افرادی که آثار خود را از طریق پُست و به صورت لوح فشرده ارسال کرده‌اند به محض دریافت اثر در جشنواره شرکت داده خواهند شد.

دبیر جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌‏ای مبین از اجرای داوری اولیه آثار خبر داد و گفت: مرحله نخست داوری آثار با حضور اعضای شورای سیاستگذاری انجام شده و تمامی اعضا در چهار جلسه مجزا تمامی فیلم‏‌های دریافت شده را مشاهده کردند و در این بین آثاری که در چارچوب فراخوان نبود از حضور در مرحله دوم داوری حذف شده‏‌اند.

وی تأکید کرد: آثاری که مطابق مفاد اعلام شده در فراخوان اولیه نبوده‏‌اند، از جمله در زمان مورد نظر ساخته نشده بودند و یا به لحاظ موضوعی با جشنواره تطبیق نداشتند، از دور رقابت حذف شدند و باقی آثار دریافت شده در مرحله دوم داوری با حضور تعدادی از سینماگران برجسته کشور مورد قضاوت قرار خواهند گرفت.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: