پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  مصاحبه, اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, موسسات عضو, اخبار ویژه سایت اتقان ١٥:٥٣   1398/09/06 شماره خبر:  ٢٣٠٤٢
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
اعطای تسهیلات بلند مدت و کمک بلاعوض به موسسات سیل زده
حسن محمدی مدیر عامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور گفت: امسال سی میلیون تومان به موسسات سیل زده تسهیلات بلند مدت و کمک بلاعوض اعطا شد.

 

اعطای تسهیلات بلند مدت و کمک بلاعوض به موسسات سیل زده

حسن محمدی مدیر عامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور در خصوص اعطای وام به موسسات آسیب دیده در گفتگو با اتقان گفت:با توجه به اتفاق ناگواری که در اوائل سال جاری رخ داد سیل، منجر به ویرانی برخی از موسسات قرآنی گردید .این ویرانی شامل برخی از موسسات در مناطق سیل زده مانند گلستان، مازندران، لرستان و خوزستان شد که از همان ابتدا ما جلساتی را برگزار کردیم و تصمیم گرفتیم به موسسات آسیب دیده کمک هایی را داشته باشیم.

محمدی افزود:تصمیم بر آن شد که به همه موسسات سیل زده هم وام قرض الحسنه وتسهیلات بلند مدت  و هم کمک بلاعوض برای تجهیزات موسسات که احتمالا تجهیزاتشان از بین رفته است پرداخت نماییم.

وی ادامه داد:  به 17 موسسه به صورت وام قرض الحسنه برای تعمیر مکان دادیم و بالغ بر30 میلیون تومان  نیز به موسسات قرآنی کمک بلاعوض برای تجهیزات موسسات کردیم که این رقم برای 10 الی 12 موسسه که بصورت جدی درسیل امسال آسیب جدی خورده بود،اختصاص یافت.

مدیر عامل  اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور افزود:همه موسسات یا تسهیلات بلندمدت ویا کمک بلاعوض دریافت کرده اند.اعتباری که برای این امر مصوب شده بود تمام شده است و اگر موسسه آسیب دیده ای هیچ کمکی دریافت نکرده است باید تا تاییده مصوبه جدید صبر کند.

محمدی در پایان اظهارداشت:البته ما برای کمک به موسسات آسیب دیده خود در سیل سال جاری از نمایندگان استانی خود خواستیم موسسات را بررسی کنند و موسساتی که دچار آسیب شده اند را معرفی نمایند که بدین نحو تمام موسسات آسیب دیده مشمول اعطای وام کمک هزینه یا تسهیلات تجهیز موسسه خود شده اند.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: