پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
جمعه ٠٩ خرداد ١٣٩٩  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ١٦:٠٩   1398/07/14 شماره خبر:  ٢٢٨٨٦
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
قائم‌مقام شبکه قرآن و معارف سیما معرفی شد
با حکم مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، محمدحسن معطری به سمت قائم‌مقام این شبکه معرفی شد.

 

قائم‌مقام شبکه قرآن و معارف سیما معرفی شد

به گزارش اتقان؛‌ جواد شیخ‌اکبری، مدیر شبکه قرآن و معارف سیما در حکمی، محمدحسن معطری را به سمت قائم‌مقام این شبکه منصوب کرد.

در این حکم بر برنامه‌ریزی و نظارت دقیق بر تولیدات شبکه به منظور رسیدن به جایگاه مرجعیت رسانه‌ای در حوزه رفع نیازهای قرآنی و معارفی مردم؛ بازنگری و بازمهندسی فرآیندهای اجرایی و عملیاتی موجود و بهره‌گیری از مزیت‌های رقابتی با هدف ارتقاء کیفی تولیدات و بهبود بهره‌وری کارکنان شبکه تأکید شده است.

همچنین، حضور فعال در شوراهای تخصصی، ساماندهی امور مجریان، نظارت مستمر بر گروه‌های تولیدی و پخش، ساماندهی امور مربوط به منابع انسانی و راهبری و تعامل مناسب و اثربخش با رؤسای مجامع، سازمان‌ها و نهادهای قرآنی کشور و بهره‌گیری از ظرفیت و توانمندی آنان به منظور تحقق اهداف و مأموریت‌های شبکه از دیگر وظایف و انتظاراتی است که در این حکم به آن اشاره شده است.

محمدحسن معطری علاوه بر تجربه کار در حوزه‌های تخصصی رسانه ملی از جمله تصویربرداری، کارگردانی و تهیه‌کنندگی، مدیر پخش، تأمین برنامه و آرشیو شبکه افق، مدیر تأمین برنامه شبکه جهانی جام جم، مدیر پخش شبکه سلامت، جانشین مدیرکل پخش شبکه دو، مدیر تدارکات و پشتیبانی مرکز سیما فیلم، مدیر شهرک سینمایی غزالی، مدیر استودیو گلستان و مسئول واحد اداری شبکه قرآن را نیز در کارنامه اجرایی ۲۱ ساله خود در سازمان صدا و سیما دارد.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: