پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:




گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ٢٣:٢٩   1398/01/25 شماره خبر:  ٢٢٤١٦
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
معرفی برگزیدگان مسابقات بین‌المللی قرآن در بخش‌های مختلف+اسامی
برگزیدگان سی‌وششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در بخش‌های مختلف معرفی شدند.

معرفی برگزیدگان مسابقات بین‌المللی قرآن در بخش‌های مختلف+اسامی

به گزارش اتقان، آیین اختتامیه سی‌وششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دقایقی پیش در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) آغاز شد و نفرات برتر این رقابت‌ها در بخش‌های مختلف معرفی شدند.

 

اسامی برگزیدگان به شرح ذیل است؛

 

بخش بزرگسالان

 

رشته قرائت

رتبه اول: «سلمان امر‌الله» از اندونزی

رتبه دوم: «مهدی غلام‌نژاد» از جمهوری اسلامی ایران

رتبه سوم: «محمدرضا سلمان» از عراق

رتبه چهارم: «احمد سمیر عبدالعزیز عبدالغنی» از مصر

رتبه پنجم: «وان عین‌الدین حلمی» از مالزی

 

رشته حفظ‌کل

رتبه اول: «محمد‌جواد مرادی» از جمهوری اسلامی ایران

رتبه دوم: «عبدلی توفیق» از الجزایر

رتبه سوم: «احمد بدرالدین حمامی» از سوریه

رتبه چهارم: «سیداحمد عثامه» از موریتانی

رتبه پنجم: «اکرم بن زکریا» از تونس

 

بخش طلاب علوم دینی

 

رشته خطابه قرآنی

رتبه اول: «عمر سفرانی» از سوریه

رتبه دوم: «عبدالکامل» از روسیه

رتبه سوم: «محمد صاحب علی‌الانباری» از عراق

 

رشته ترتیل و تفسیر قرآن کریم

رتبه اول: «روح‌الله آقایی» از ایران

رتبه دوم: «سیدمهدی مشرف» از افغانستان

رتبه سوم: «محمد‌السید موسی» از لبنان

 

رشته حفظ و تفسیر قرآن کریم

رتبه اول: «محمد خاکپور» از ایران

رتبه دوم: «احمدمحمد طاهر» از چاد

رتبه سوم: «محمد بهدی» از الجزایر

 

رشته قرائت تحقیق و تفسیر قرآن کریم

رتبه اول: «سلمان اصل غوابش» از ایران

رتبه دوم: «محمدکریم محسنی» از افغانستان

رتبه سوم: «صدیق ملیانا» از اندونزی

 

بخش دانش‌آموزان

رشته حفظ‌کل پسران

رتبه اول: «عبدالعلیم عبد‌الرحیم محمد حاجی» از کنیا

رتبه دوم: «علی فیضی» از جمهوری اسلامی ایران

رتبه سوم: «محمود ابوالخیر» ناصیف از سوریه

 

رشته حفظ‌کل دختران

رتبه اول: «زینب امین‌پور» از جمهوری اسلامی ایران

رتبه دوم: «فیضا نرگس» از ترکیه

رتبه سوم: «ریم العشکول» از اردن

 

رشته قرائت پسران

رتبه اول: «امیرحسین رحمتی» از جمهوری اسلامی ایران

رتبه دوم: «سیدیاسین حسینی» از افغانستان

رتبه سوم: «محمد رفقی هواری» از اندونزی

 

این مسابقات در رشته قرائت دانش‌آموزان دختر به دلیل به حدنصاب نرسیدن شرکت‌کنندگان برگزار نشد.

 

بخش روشندلان

 

رشته حفظ‌کل قرآن

رتبه اول: «السید حمدی السید ابراهیم» از مصر

رتبه دوم: «سعید علی‌اکبری» از جمهوری اسلامی ایران

رتبه سوم: «سید نورالحق» از هند

 

بخش بانوان

 

رشته حفظ کل قرآن

رتبه اول: «مریم شفیعی» از جمهوری اسلامی ایران

رتبه دوم: «فاطمه یونس» از لبنان

رتبه سوم: «سمانه موسوی» از افغانستان

 

در آیین اختتامیه این رقابت‌ها از حافظ روشندل قرآن کریم استاد احمد دباغ پرافتخار‌ترین حافظ کل قرآن کشور و دارنده دو مقام نخست مسابقات بین‌المللی قرآن کریم تجلیل شد.

در این مراسم دباغ ضمن تشکر از برگزار‌کنندگان رقابت‌ها آیاتی از قرآن کریم را برای حاضران تلاوت کرد.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: