پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ٠٩:٥٠   1398/01/25 شماره خبر:  ٢٢٤١٢
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
نفرات برتر مسابقات بین‌المللی قرآن طلاب علوم دینی معرفی شدند
سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن طلاب علوم دینی، شب گذشته ۲۴ فروردین‌‌ماه با حضور آیت‌الله مکارم، آیت‌الله اعرافی و رئیس سازمان اوقاف در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) در قم به کار خود خاتمه داد.

نفرات برتر مسابقات بین‌المللی قرآن طلاب علوم دینی معرفی شدند

به گزارش اتقان؛ سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن طلاب علوم دینی، شب گذشته ۲۴ فروردین‌‌ماه با حضور آیت‌الله مکارم، آیت‌الله اعرافی و رئیس سازمان اوقاف در مدرسه علمیه امام کاظم(ع) در قم به کار خود خاتمه داد.

براین اساس در رشته حفظ کل قرآن، محمد خاکپور طلبه ایرانی به مقام اول این دوره از مسابقات دست یافت، احمدمحمد طاهر از چاد به مقام دوم رسید و محمد بهدی از الجزایر رتبه سوم را به دست آورد.

در رشته پایان‌نامه نویسی، عبدالهاشم میرزا اف از تاجیکستان، سیدعیسی مسترحمی، سیدحمید جزایری و حمیدرضا طوسی از ایران موفق به کسب رتبه‌های برتر شدند.

در رشته تحقیق، صدیق ملیانا از اندونزی، سوم، محمدکریم محسنی از افغانستان، دوم و اصل غوابش از ایران موفق به کسب رتبه اول شد.

همچنین در رشته خطابه‌خوانی، محمدعلی الانباری از عراق رتبه سوم را به دست آورد و عبدالله کمال از روسیه دوم شد و عمر سفرانی مقام اول را به دست آورد.

در رشته ترتیل محمدالسید موسی از لبنان رتبه سوم، سیدمهدی مشرف از افغانستان رتبه دوم و آقایی از ایران رتبه اول این دوره از مسابقات را به دست آوردند.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: