پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی, موسسات عضو ١٠:١٧   1398/01/25 شماره خبر:  ٢٢٤٠٨
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
آرزوی داور بحرینی مسابقات قرآن برای زنان جهان اسلام
داور بحرینی مسابقه‌های قرآنی بانوان با ارائه پیشنهادی برای هرچه بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن مسابقه‌های قرآن بانوان گفت: امید است در دوره‌های بعد تبلیغات بیشتری در مورد مسابقه‌های بین‌المللی قرآن کریم بانوان در دنیا صورت بگیرد تا از این طریق همه بتوانند در این مسابقه‌ها شرکت کنند و در رشته‌ها بیشتری و جدا از حفظ این مسابقه‌ها برگزار شود.

آرزوی داور بحرینی مسابقات قرآن برای زنان جهان اسلام

به گزارش اتقان؛ داور بحرینی مسابقه‌های قرآنی بانوان با ارائه پیشنهادی برای هرچه بهتر و باشکوه‌تر برگزار شدن مسابقه‌های قرآن بانوان گفت: امید است در دوره‌های بعد تبلیغات بیشتری در مورد مسابقه‌های بین‌المللی قرآن کریم بانوان در دنیا صورت بگیرد تا از این طریق همه بتوانند در این مسابقه‌ها شرکت کنند و در رشته‌ها بیشتری و جدا از حفظ این مسابقه‌ها برگزار شود.

معصومه سعید احمد عبدالله مخلوق در حاشیه سومین دوره مسابقه‌های بین‌المللی قرآن بانوان که ۲۰ تا ۲۳ فروردین ماه در هتل هما در حال برگزاری مسابقه‌های بانوان است، در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر این موضوع که سطح مسابقه‌ها بسیار خوب است، اظهار کرد: این رقابت ظرفیت پیشرفت کمی و کیفی بیشتری را دارد و می‌تواند در سطح بالاتری برگزار شود.

وی با بیان اینکه امید است در دوره‌های بعد تبلیغات بیشتری در مورد مسابقه‌های بین‌المللی قرآن کریم بانوان در دنیا صورت بگیرد افزود: از طریق تبلیغات بیشتر در کشورهای دیگر همه می‌توانند در این مسابقه‌ها شرکت کنند و در رشته‌های بیشتری جدای از حفظ این مسابقه‌ها برگزار شود.

داور بحرینی سومین دوره مسابقه‌های بین‌المللی قرآن کریم بانوان با اشاره به اینکه امسال مسابقه‌های حفظ برای دوره سنی خاصی برگزار شد، خاطرنشان کرد: پیشنهاد می‌دهم رنج سنی مسابقه‌های حفظ را افزایش دهید تا شرکت کنندگان بیشتری از بحرین در این مسابقه‌ها حاضر شوند.

وی در خصوص جایگاه زن در جمهوری اسلامی ایران نیز بیان کرد: جایگاه زنان در جمهوری اسلامی ایران از ابتدا رفیع بوده است به طور ویژه در زمینه‌های دینی، فرهنگی و مذهبی به زنان توجه خاصی می‌شود.

مخلوق برای همه بانوان جهان آرزو کرد که همگی به حضرت زهرا (س) و حضرت زینب (س) اقتدا کنند و در همان چارچوب به دین و حجاب‌شان توجه داشته باشند.

وی در عین حال گفت: همه زنان جهان اسلام حافظ قرآن کریم شوند و به کتاب خدا و سنت رسول‌الله (ص) تمسک داشته باشند.

سومین دوره مسابقه‌ها بین‌المللی قرآن بانوان از ۲۱ تا ۲۶ فروردین در هتل هما در حال برگزاری است و ۲۵ فروردین در مصلای امام خمینی (ره) برترین‌های این دوره از مسابقه‌ها معرفی می‌شوند.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: