پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  مصاحبه, اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, اخبار ویژه سایت اتقان ١٢:٥٩   1398/01/08 شماره خبر:  ٢٢٣٥٤
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
حسن محمدی؛ مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در بازدید از مناطق سیل زده استان گلستان؛
به مؤسسات آسیب دیده در استان‌های سیل زده کشور کمک بلاعوض و وام قرض الحسنه فوری اختصاص می‌باید
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور با حضور در استان‌های فارس، گلستان و مازندران، از اختصاص کمک بلاعوض و وام قرض الحسنه فوری به مؤسسات قرآنی آسیب دیده به مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت آسیب‌دیده در سیلاب و بارندگی‌های اخیر در کشور خبر داد.

به مؤسسات آسیب دیده در استان‌های سیل زده کشور کمک بلاعوض و وام قرض الحسنه فوری اختصاص می‌باید

به گزارش اتقان؛ در پی حوادث تالخ روزهای گذشته و جاری شدن سیلاب هولناک در بسیاری از مناطق کشور، حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور با حضور در استان‌های فارس، گلستان و مازندران، از اختصاص کمک بلاعوض و وام قرض الحسنه فوری به مؤسسات قرآنی آسیب دیده به مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت آسیب‌دیده در سیلاب و بارندگی‌های اخیر در کشور خبر داد.

وی افزود: در روزهای اخیر، همزمان با آغاز سال جدید و نوروز باستانی، شاهد اتفاقات ناگوار و تحمیل آسیب‌های مختلف به مردم عزیز و متأسفانه از دست رفتن تعدادی از هموطنانمان در سراسر کشور ... بودیم که براساس تصمیم مسئولین اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور جهت جبران بخشی از خسارت تحمیل‌شده به مؤسسات قرآنی مناطق بحران‌زده و جلوگیری از اخلال درروند فعالیت‌های آموزشی مؤسسات قرآنی، این تمهید پیش بینی و مقرر شد، به مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت که جزء مناطق سیل‌زده، ازجمله مؤسسات استان‌های فارس، گلستان، مازندران، لرستان و...بوده و دچار آسیب شده‌اند، کمک بلاعوض و وام قرض الحسنه اختصاص یابد.

محمدی در پایان گفت: مؤسسات متقاضی دریافت این وام می‌توانند درخواست خود را از طریق اتحادیه های تشکل های قرآن و عترت استانی مطرح و از این تسهیلات بهره مند شوند.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: