پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
جمعه ٠٩ خرداد ١٣٩٩  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ١٧:٢٣   1397/04/09 شماره خبر:  ١٩٧٤٥
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
نتایج داوری مرحله ورودی هفتمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان اعلام شد
دبیرخانه ارزیابی قاریان ومدرسان قرائت قرآن کریم پس از داوری آثار صوتی و تصویری تلاوت، تحلیل و تدریس، 250نفر از قاریان و مدرسان شرکت کننده در هفتمین دوره ارزیابی، نتایج نهایی و کارنامه نمرات ایشان را صادر کرد.

نتایج داوری مرحله ورودی هفتمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان اعلام شد.

به گزارش اتقان؛ دبیرخانه ارزیابی قاریان ومدرسان قرائت قرآن کریم پس از داوری آثار صوتی و تصویری تلاوت، تحلیل و تدریس، 250نفر از قاریان و مدرسان شرکت کننده در هفتمین دوره ارزیابی، نتایج نهایی و کارنامه نمرات ایشان را صادر کرد.

هیأت داوران این مرحله که متشکل از 10 نفر از اساتید برجسته جمهوری اسلامی ایران بوده، 95 نفر از قاریان و 82 نفر از مدرسان را در یکی از درجات 1 تا 4 حائز نصاب لازم داشته و مجوز حضور در مرحله بعد که مربوط به آزمون تلاوت و مصاحبه حضوری است را صادر نموده‌اند.

لازم به ذکر است علاوه بر افراد فوق، 52 نفر از قاریانی که در ادوار گذشته موفق به اخذ گواهی‌نامه شده‌اند نیز به مرحله دوم راه یافته‌اند.

بنابر اعلام دبیرخانه ارزیابی، چنانچه هر یک از شرکت‌کنندگان، اعتراضی نسبت به نمره خود داشته باشند، حداکثرتا 48 ساعت بعد از اعلام نتایج، فرصت دارند تا از طریق پروفایل شخصی نسبت به ثبت اعتراض اقدام نمایند. نتیجه بررسی اعتراضات تا 13 تیر ماه به اطلاع ایشان خواهد رسید.

لازم به ذکر است، آزمون تلاوت و مصاحبه حضوری دوره هفتم در شهریورماه برگزار خواهد شد. پذیرفته شدگان می‌بایست با مراجعه به سامانه ارزیابی (قسمت آیین نامه‌ها) از جزئیات آزمون‌ها مطلع و با آمادگی کامل در جلسه حضور یابند.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: