پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
پنج شنبه ٢٢ آذر ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , موسسات عضو ١٢:٥٤   1396/10/20 شماره خبر:  ١٧٤٩٧
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
برگزاری کارگاه سبک زندگی قرآنی به همت موسسه فرهنگی بین الحرمین
موسسه فرهنگی بین الحرمین با مشارکت دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) کارگاه سبک زندگی قرآنی را برگزار کرد.

 برگزاری کارگاه سبک زندگی قرآنی به همت موسسه فرهنگی بین الحرمین 

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور«اتقان»؛ محمد ابراهیمی مدیر موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود گفت: کارگاه سبک زندگی قرآنی با همکاری این موسسه و مشارکت دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) با حضور قرآن آموزان، مربیان، اساتید و اقشار مختلف مردم،   بمدت سه روز و از  17 الی 19  در دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد .

در این مراسم، حجت الاسلام والمسلمین حیدری ، استاد این کارگاه آموزشی، عنوان کرد: از منظر قرآن کریم و سنّت پیشوایان معصوم(ع)، باورها و اعتقادات نقشی اساسی در خانواده دارند و ازدواج را امر مقدّسی می‌داند و همگان را به این امر فرا خوانده است و به آن تشویق می‌کنند .

وی، با اشاره به تعریف از سبک زندگی اسلامی، ادامه داد: شیوه‌هایی از زندگی است که انسان با تکیه بر نظام ارزشی و مبانی اعتقادی خود در زندگی فردی و اجتماعی برای ایجاد ارتباط با محیط و جامعه، پاسخ به خواسته‌ها و تأمین نیازهایش به‌کار می‌گیرد.

در بخش دوم این کارگاه، این استاد به باورها و اندیشه‌ها که در سبک زندگی خانوادگی نقش اساسی دارند، اشاره، و ابراز داشت: اعتقاد به خدا، اعتقاد به رسالت و نبوّت و اعتقاد به معاد و زندگی پس از مرگ از مهم ترین این باورها است .

 

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: