پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, موسسات عضو, اخبار ویژه سایت اتقان ١١:٣٨   1396/10/20 شماره خبر:  ١٧٤٩٤
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
حسن محمدی:
پرونده ادغام اتحادیه‌های قرآنی تهران هنوز بسته نشده/ زمان تشکیل اتحادیه کشوری در ابهام است
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت بااشاره به اینکه به دلیل برخی مشکلات و چالش‌ها روند ادغام دو اتحادیه قرآنی کشوری آغاز نشده است، گفت: باتوجه به روند پیش رو، زمان نهایی ادغام دو اتحادیه کشوری قابل پیش‌بینی نیست.

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور«اتقان» به نقل از فارس؛ حسن محمدی مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت  با اشاره به ادغام اتحادیه کشوری، اظهار داشت: بحث ادغام دو اتحادیه کشوری سال‌ها است که مطرح بود اما امسال این روند با تشکیل اتحادیه‌های واحد استانی آغاز شد.

وی با بیان اینکه ادغام اتحادیه‌های استانی به اتمام رسیده است، افزود: قرار بود پس از پایان ادغام اتحادیه‌های واحد استانی، اتحادیه‌های کشوری هم ادغام شوند اما با توجه به برخی چالش‌ها همچنان این روند آغاز نشده است.

محمدی با اشاره به شبهاتی در ادغام اتحادیه‌های استانی، گفت: ادغام اتحادیه استانی در برخی استان‌ها با مشکلاتی روبرو شد به طور مثال شبهاتی در استان تهران بود که در هیأت رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت و کمیته مرکزی مورد بررسی قرار گرفت و هفته آتی آخرین جلسه کمیته مرکزی درباره اختلافات برگزار می‌شود و پرونده ادغام استان تهران هم بسته خواهد شد.

مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت با اشاره به اساسنامه اتحادیه واحد کشوری، خاطر نشان کرد: کلیات اساسنامه تشکیل اتحادیه واحد کشوری تصویب شده اما جزئیات مورد بررسی قرار نگرفته است که باید این اساسنامه در شورای توسعه مطرح و تصویب شود تا پس از آن روند ادغام اتحادیه کشوری صورت گیرد که تاکنون در جلسات شورای توسعه این امر محقق نشده است.

محمدی با بیان اینکه پیش از این دهه فجر یا پایان سال برای ادغام دو اتحادیه کشوری مطرح می‌شد، گفت: با توجه به روند پیش رو و برخی مشکلات، زمان نهایی ادغام دو اتحادیه کشوری و تشکیل اتحادیه مدغم مشخص نیست و نمی‌توان آن را پیش‌بینی کرد. ما نیز همچنان در انتظار این ادغام هستیم و امیدواریم در اسرع وقت این امر اتفاق بیفتد تا فعالیت‌های مؤسسات با برنامه و اتحاد بیشتری پیگیری شود.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: