پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
پنج شنبه ٢٢ آذر ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ١٤:٤٤   1396/10/19 شماره خبر:  ١٧٤٨٦
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
برپایی همایش بین المللی« قرآن کریم و استکبارستیزی»
معاون آموزش و پژوهش دانشکده علوم قرآنی آمل از فراخوان مقاله تا ۳۰ بهمن ماه به یازدهمین همایش بین‌المللی «قرآن کریم و استکبارستیزی» در مازندران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور«اتقان»، حجت‌الاسلام سیدعبدالله اصفهانی، معاون آموزش و پژوهش دانشکده علوم قرآنی آمل گفت: یازدهمین همایش بین‌المللی «قرآن کریم و استکبارستیزی» در موسسه قرآن و عترت پیامبر اعظم(ص) ساری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ۳۰ بهمن، آخرین مهلت ارسال مقاله به یازدهمین همایش بین‌المللی «قرآن کریم و استکبارستیزی» در مازندران است، افزود: مراسم اختتامیه استانی، اواخر اسفند ماه در دانشکده علوم قرآنی آمل، برگزار می‌شود.

اصفهانی با بیان اینکه ترویج فرهنگ قرآنی و گفتمان قرآنی از اهداف برگزاری این همایش است، تصریح کرد: فروردین سال آینده، زمان برگزاری مرحله کشوری این همایش در قم است.

وی افزود:استکبارستیزی در قرآن کریم، استکبارستیزی در سیره معصومین(عم) و استکبارستیزی در گفتمان انقلاب اسلامی از محورهای یازدهمین همایش بین‌المللی «قرآن کریم و استکبارستیزی» است.

دبیراستانی یازدهمین همایش بین‌المللی«قرآن کریم و استکبارستیزی» اظهار کرد: دین، استکبارشناسی و استکبارستیزی در گفتمان علوم انسانی، بیان مبانی نظری استکبارشناسی و استکبارستیزی، استکبارشناسی و استکبارستیزی در گفتمان انقلاب اسلامی، استکبارستیزی و استکبارشناسی، استکبارستیزی در گفتمان،  آسیب‌ها و راهبردها از موضوعات این فراخوان است.

 

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: