پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   


صفحه اصلي > مصاحبه 
اتقان
طی مراسمی قرآن آموزان و مربیان برتر مهد قرآن حضرت جوادالائمه (ع) یزد تجلیل شدند.
(1395/06/20)

اتقان
سید علی سرابی؛
سید علی سرابی عنوان کرد: همانطور که لزوم افزایش ریسک پذیری و اعتماد به تشکل‌های مردمی از سوی متولیان برگزاری مسابقات احساس می‌شود، همزمان حود مؤسسات و تشکل‌ها نیز باید توانمندی‌های خود را به خصوص در زمینه توانمندی‌های مدیریتی ارتقا بدهند.
(1396/07/27)

اتقان
هاشمی خبر داد؛
اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور در نظر دارد در راستای اجرای طرح «فروشگاه ملی تولیدات موسسات قرآنی»، محصولات و تولیدات موسسات قرآنی سراسر کشور را در فضای مجازی و پورتال اتحادیه معرفی و تبلیغ نماید، بنابراین موسسات قرآنی متقاضی لازم است، اطلاعاتی از محصول مورد نظر خود را جهت معرفی به اتحادیه ارسال نمایند
(1396/07/27)

اتقان
حسن محمدی خبر داد:
نایب رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با اشاره به اینکه پیش‌بینی می‌شود در فصل پاییز حداقل نیمی از بودجه قرآنی سال ۹۶ دریافت شود، گفت: در مورد بودجه سال ۹۶ کمیسیون‌ها ملزم شده‌اند تا نیمی از بودجه‌های خود را به بخش مردمی اختصاص دهند.
(1396/07/26)

اتقان
پرونده ویژه؛ جایگاه موسسات قرآنی در ستاد عالی مسابقات قرآنی 1 / محمدزاده؛
رئیس شبکه قرآن و معارف سیما، با اشاره به اینکه مؤسسات قرآنی با توجه به مسئولیت پذیری بالایی که دارند، بارها و بارها نشان دادند در صورتی که به آن‌ها اعتماد شود، بسیار مؤثر خواهند بود، گفت: اعلام آمادگی می‌کنیم که از طرح‌های مؤسسات قرآنی در زمینه برگزاری مسابقات وسیع و ملی با تمام قوا حمایت می‌کنیم، چرا که به توانایی مؤسسات اطمینان کامل داریم.
(1396/07/25)

اتقان
حبیب الله عزیزی؛
ناظر برگزاری انتخابات اتحادیه مدغم استان مرکزی گفت: دغدغه کمرنگ بودن فعالیت‌های پژوهشی در حوزه قرآن همچنان وجود دارد و مؤسسات نیز معمولاً به امور آموزشی، تبلیغی و ترویجی می‌پردازند.
(1396/07/23)

اتقان
رضا نباتی، مدرس قرآن کریم از اجرای طرح «ارتقاء برنامه آموزش قرآن در پایه سوم ابتدایی» از ابتدای آبان ماه در پایه سوم ابتدایی مدارس سراسر کشور خبر داد.
(1396/07/22)

اتقان
پژمانفر تشریح کرد:
رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی، جزئیات جلسه این فراکسیون با وزیر آموزش و پرورش را تشریح کرد.
(1396/07/19)

اتقان
مدیر اداره آموزش معاونت قرآن و عترت ارشاد با اشاره به تجمیع آزمون قرآن سازمان اوقاف و معاونت قرآن ارشاد از نهایی شدن شیوه‌نامه اجرایی این آزمون واحد تا پایان مهرماه خبر داد.
(1396/07/18)

اتقان
سلیمان گی، مدیر مرکز اسناد و مسئول نسخ خطی بخش اسلام‌شناسی پژوهشگاه مرکزی شهر «داکار»، پایتخت سنگال و جیم درامی، اسلام‌شناس این پژوهشگاه، دکترای زبان عربی و تمدن اسلامی و فارغ‌التحصیل دانشگاه الازهر مصر، صبح امروز در محل معاونت نظارت بر چاپ و نشر قرآن کریم سازمان دارالقرآن حضور یافته و در جریان فعالیت‌های این معاونت قرار گرفتند.
(1396/07/16)

اتقان
مرحله دوم نخستین دوره تربیت‌معلم نهج‌البلاغه در چهارمحال و بختیاری صبح امروز به همت موسسه نور و الرحمن شهرکرد در مجتمع تفریحی رفاهی لاله شهرکرد برگزار شد.
(1396/07/15)

اتقان
دومین دوره لیگ حافظان قرآن ورزشکار از امروز در بهشهر مازندران و در ۳ رشته ورزشی آغاز شد.
(1396/07/15)

اتقان
مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور :
مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور گفت: معرفی موسسات موفق قرآنی باعث می شود تا جامعه قرآنی با الگو قرار دادن این موسسات به رشد و موفقیت دست یابد.
(1396/07/15)

اتقان
سلیمی؛
پیشکسوت قرآنی کشور با اشاره به اینکه جامعه قرآنی به تعداد ابواب بهشت، هشت وظیفه مهم در قبال مسئله عاشورا دارد، به تبیین این وظایف پرداخت.
(1396/07/12)

اتقان
رئیس دارالقرآن بسیج مستضعفین کشور گفت: در بیست‌وپنجمین دوره از مسابقات سراسری قرآن بسیج نمایندگان استان‌ها در رشته‌های مختلف به شکل تیمی و گروهی در مرحله سراسری حضور پیدا می‌کنند.
(1396/07/12)

اتقان
راهکارهای استقلال مالی مؤسسات/ رضا یاوری؛ مدیرعامل موسسه تسنیم لنجان؛
درادامه بررسی راه کارهای خودکفایی و استقلال مالی مؤسسات قرآنی، این بار به سراغ جناب رضا یاوری، مدیرعامل موسسه قرآنی تسنیم لنجان رفتیم.
(1396/07/12)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور