پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


صفحه اصلی > مصاحبه 
اتقان
دوره‌های آموزش‌های تخصصی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت لرستان؛
دوره‌های آموزشی تخصصی در دو سطح مقدماتی و عالی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت کوهدشت برگزار می‌شود.
(1394/08/16)

اتقان
كارشـناس آموزش قرآن دفـتر برنـامه ريـزي و تأليـف كـتـب درسي و از مؤلـفان كـتاب هاي درسي قرآن وزارت آموزش و پرورش، در یادداشتی که در اختیار این خبرگزاری قرار داده است، نسبت به مهجوریت قرآن کریم علی رغم تمام فعالیت های قرآنی 40 سال اخیر در کشور، واکنش نشان داده است.
(1397/03/27)

اتقان
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت بوشهر از روند ثبت این اتحادیه را تشریح کرد.
(1397/03/21)

اتقان
محمدی خبرداد؛
مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور از تاخیر در برپایی مجمع عمومی اتحادیه مدغم کشوری برای سومن بار به دلیل فراهم نبودن مقدمات و ملزومات قانونی و حقوقی خبر داد.
(1397/03/20)

اتقان
مدیر‌عامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور با اشاره به جذب پژوهشگر سلامت و دین توسط این اتحادیه اظهار کرد: با توجه به اینکه وزارت بهداشت محدودیت استخدامی دارد وظیفه جذب نیرو برای پروژه تخصصی مطالعات سلامت و دین برعهده ما گذاشته شده و مابقی روند اجرایی این پروژه برعهده وزارت بهداشت است.
(1397/03/19)

اتقان
حسن محمدی بیان کرد:
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران برپایی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، اطلاع‌رسانی ضعیف را یکی از نقاط ضعف بزرگترین نمایشگاه قرآنی در ام‌القرای جهان اسلام بیان کرد.
(1397/03/11)

اتقان
رییس جامعه تعلیمات اسلامی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر پرورش ۱۰ میلیون حافظ قرآن داشته باشیم، تاکید کرد: مجامع قرآنی باید برای رسیدن به چشم انداز پرورش ۱۰ میلیون حافظ قرآن برنامه ریزی کنند.
(1397/03/09)

اتقان
رضا نباتی، كارشناس برنامه درسي قرآن دفتر تأليف كتب درسي و از مؤلفين كتاب هاي درسي قرآن وزارت آموزش و پرورش در یادداشتی که در اختیار خبرگزاری «اتقان» قرار داده است، به نقد کج فهمی های رایج در آموزش قرآن دوره ابتدایی پرداخته است
(1397/03/07)

اتقان
مسئول مجموعه هنری رضوان آستان قدس رضوی گفت: در بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ۱۰۰ اثر از گنجینه هنر رضوان آستان قدس رضوی را در بخش های مختلف هنری برای عموم به نمایش گذاشته ایم.
(1397/03/03)

اتقان
یادداشت واره/ رضا نباتی؛
كارشناس برنامه درسي قرآن دفتر تأليف كتب درسي و از مؤلفين كتاب هاي درسي قرآن وزارت آموزش و پرورش در یادداشتی که در اختیار خبرگزاری «اتقان» قرار داده است، به نقد کج فهمی های رایج در آموزش قرآن دوره ابتدایی پرداخته است.
(1397/03/02)

اتقان
مرتضی خدمتکار؛
مدیر کمیته آموزش و پژوهش بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن از برگزاری مسابقه ای به منظور معرفی قهرمانان حفظ قرآن خبر داد.
(1397/03/01)

اتقان
خواجه پیری در گفت و گو با «اتقان»؛
بنیاد خیرین انصارالقرآن در راستای سیاستگذاری و حمایت از توسعه عمومی و ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های قرآن و عترت و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سطح جامعه اسلامی فعالیت خود را آغاز کرده است.
(1397/03/01)

اتقان
داوود جعفری با اشاره به کم‌کاری‌های موجود برای قرآنی شدن مردم و استحقاق آرمان‌های قرآنی انقلاب و رهبری و عدم تأثیر رویداد‌های قرآنی کشورمان در جهان بیان کرد: برنامه‌ریزی فعالیت‌های قرآنی کشور باید متوجه عموم مردم باشد و نباید فقط خواص مد نظر قرار گیرند و افرادی که کمتر مذهبی هستند از این دایره خارج بمانند.
(1397/02/31)

اتقان
یادداشت واره/ رضا نباتی؛
كارشناس برنامه درسي قرآن دفتر تأليف كتب درسي و از مؤلفين كتاب هاي درسي قرآن وزارت آموزش و پرورش در یادداشتی که در اختیار خبرگزاری «اتقان» قرار داده است، به نقد کج فهمی های رایج در آموزش قرآن دوره ابتدایی پرداخته است.
(1397/02/31)

اتقان
میرزاجانی در گفت و گو با «اتقان»؛
فردا و همزمان با 31 اردیبهشت ماه، مهلت ثبت نام در هفتمین دوره طرح ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم به پایان می‌رسد.
(1397/02/30)

اتقان
مدیر کمیته خادمان بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از تجلیل 14 خادم قرآن کریم همزمان با شب ولادت امام حسن مجتبی (ع) با حضور رئیس جمهور در نمایشگاه قرآن خبر داد.
(1397/02/30)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور