پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


صفحه اصلی > مصاحبه 
اتقان
دوره‌های آموزش‌های تخصصی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت لرستان؛
دوره‌های آموزشی تخصصی در دو سطح مقدماتی و عالی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت کوهدشت برگزار می‌شود.
(1394/08/16)

اتقان
به همت اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور صورت می گیرد؛
با توجه به تمهیدات برگزاری دوره های آموزشی قرآنی در فضای مجازی و در بستر وب در سال 99 و با توجه به آماده شدن مقدمات این امر، به زودی این دوره ها از سوی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور به مرحله اجرا خواهد رسید.
(1398/12/28)

اتقان
شبکه رادیویی قرآن با برنامه های رویش، افق، کاروان قرآنی انقلاب، تسنیم، والعصر و محافل انس با قرآن به استقبال چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می رود.
(1398/11/08)

اتقان
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد؛
«عبدالهادی فقهی زاده» طی سخنانی با اشاره به برنامه های این دوره از نمایشگاه قرآن گفت: اردیبهشت ماه سال آینده زمان برگزاری این رویداد بزرگ قرآنی است؛ این دوره از نمایشگاه قرآن روز سه شنبه شانزدهم اردیبهشت شروع به کار می کند و تا دو هفته بعد از آن یعنی 30 اردیبهشت سال ۹۹ ادامه دارد.
(1398/11/07)

اتقان
کمیته پیگیری و بررسی بیمه فعالان قرآنی طی درخواستی از شورای توسعه فرهنگ قرآنی، خواستار برقراری بیمه برای بخشی از فعالان قرآنی ذیل سرفصل‌های قانون بودجه شده است.
(1398/10/30)

اتقان
مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور:
محمدی با بیان اینکه لازم است وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حمایت‌های تخصصی بر ارائه مفاهیم قرآنی در بستر هنر داشته باشد، گفت: باید برای حل مشکل مکان و محل استقرار از طریق رایزنی‌های بومی، استانی و نهادهای دیگر بهره گرفت
(1398/10/14)

اتقان
کریم دولتی خبر داد:
سخنگوی ستاد برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن با اشاره به اضافه شدن رشته ترتیل به مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران در بخش آقایان، گفت: رقابت انتخابی این رشته برای معرفی نماینده ایران بهمن‌ سال جاری برگزار می‌شود.
(1398/10/09)

اتقان
موسسه تبیان خوستان به عنوان چهارمین موسسه برتر کشور و برترین موسسه استان در زمینه مشارکت و ثبت نام در آزمون سراسری ارشاد دست یافته است.
(1398/10/07)

اتقان
بانوان سرپرست خانوار، توسط خیریه شمیم معرفت، با معرفی به مراکز آموزش مشاغل خانگی و یا سازمان فنی و حرفه ای، آموزش می بینند، سپس با تولید محصولات مختلفی از جمله صنایع دستی و حضور در بازارچه های خیریه و فروش محصولات تولیدی، به درآمد می رسند.
(1398/10/04)

اتقان
محمدی؛
دولت نگاه اولویت دار و دقیقی به فعالیت های قرآنی ندارد و باید تکلیف جامعه قرآنی را روشن کند و صادقانه اعلام کند که فعالیت های قرآنی را در اولویت خود ندارد، بنابراین موسسات و دستگاه ها و نهادهای فرهنگی متوجه خواهند شد که از طرف دولت اعتباری دریافت نخواهند کرد، این اتفاق فاجعه بار در شرایط فعلی موسسات را به ورطه تعطیلی کشانده است.
(1398/09/26)

اتقان
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور:
محمدی با بیان‌اینکه سامانه شفافیت مالی اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت(ع) کشور بازتاب خوبی در میان دستگاه ‌های قرآنی داشته است، گفت: اعتماد عمومی مهم‌ترین سرمایه نهادهای مردمی، دینی و قرآنی است لذا باید به طرق مختلف این اعتماد را تقویت کنیم.
(1398/09/16)

اتقان
حسن محمدی مدیر عامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور گفت: امسال سی میلیون تومان به موسسات سیل زده تسهیلات بلند مدت و کمک بلاعوض اعطا شد.
(1398/09/06)

اتقان
علی علیزاده عضو کاروان قرآنی نور؛
علی علیزاده عضو کاروان قرآنی نور اربعین و قاری برجسته کشوری در خصوص این سفر گفت:افزایش تعداد قاریان اعزامی جهت پوشش بیشتر محافل قرآنی در اربعین باید در سالهای آتی لحاظ گردد.
(1398/08/25)

اتقان
حامد علیزاده رتبه نخست مسابقات مالزی:
حامد علیزاده رتبه نخست مسابقات مالزی قاریان گفت:اهمیت جایگاه و رعایت شان قاری باید مورد توجه مسئولان قرار بگیرد.
(1398/08/22)

اتقان
محمدجواد مکرمی/سرپرست گروه تواشیح محراب؛
محمد جواد مکرمی عضو کاروان قرآنی نور و سرپرست گروه تواشیح محراب در خصوص سفر اربعین با کاروان قرآنی نور گفت:تواشیح هایی با اشعار مناسب و به صورت مداحی با حال و هوای مردم بیشتر همخوانی دارد.
(1398/08/21)

اتقان
سعید رحیمی، عضو کاروان نور اربعین؛
سعید رحیمی عضور کاروان قرآنی نور اربعین حسینی و قاری برجسته کشوری در خصوص سفر این کاروان در موسم اربعین حسینی با طرح پیشنهادی گفت:بجای یک کاروان قرآن دو کاروان قرآنی در فواصل مختلف اعزام شوند.
(1398/08/20)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور