پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٦  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   


صفحه اصلي > مصاحبه 
اتقان
طی مراسمی قرآن آموزان و مربیان برتر مهد قرآن حضرت جوادالائمه (ع) یزد تجلیل شدند.
(1395/06/20)

اتقان
حاجیلری بیان کرد:
محقق حوزه مدیریت امور قرآنی ضمن بیان دلایل تدوین این سند، به تشریح برخی از موانع اصلی کار از جمله رقابت‌های ناسالم بین‌دستگاهی، محقق نشدن نقش حمایتی و کنترل و نظارت این سند و در کنار آن حذف نشدن تصدی‌گری دولتی پرداخت و وجود بودجه‌های قرآنی را دلیل این نابه سامانی و نرسیدن به نتیجه برشمرد.
(1396/05/18)

اتقان
سرابی عنوان کرد:
رئیس هیئت مدیره اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور از قول مسئولان کشور برای تخصیص ۸۰ درصد بودجه قرآنیان در سال جاری خبر داد و گفت: از این مبلغ پنج درصد بودجه مربوط به شوراهای قرآن استان‌ها است که جدا از بودجه مؤسسات قرآنی است.
(1396/05/18)

اتقان
عضو هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور؛
مدیر موسسه فرهنگی قرآنی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) معتقد است گسترش فعالیت قرآنی در جامعه نه با تصویب آیین نامه و ابلاغیه، بلکه با اقدام جهادی محقق می شود.
(1396/05/18)

اتقان
مدیر روابط عمومی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور؛
آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره آثار هنری بشارت 1451، 30 مرداد ماه 96 خواهد بود.
(1396/05/08)

اتقان
صالحی امیری در اخبار قرآنی مطرح کرد؛
ما در حوزه قرآن با گستردگی و تنوع بالای فعالیت‌ها مواجه هستیم که اصل آن فرصت است، اما نیازمند یک سازمان قرآنی هستیم که فعالیت‌های این مجموعه‌های پراکنده را رصد، حمایت، سیاست‌گذاری و نظارت کند و شورای توسعه فرهنگ قرآنی که ماهی یکبار یا دوماه یکبار تشکیل جلسه می‌دهد قادر به تأمین این نیازها نیست. پیشنهاد من برای تشکیل این سازمان اجرای امر تولی‌گری است نه تصدی‌گری تا همه نهاد‌ها و دستگاه‌ها از یک سیاست واحد برای برنامه‌های خود تبعیت کنند.
(1396/05/07)

اتقان
گلایه‌های بی‌پرده فیض به کمیسیون‌های سه‌گانه شورای توسعه؛
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه کمیسیون‌های سه‌گانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی عملکرد مطلوبی نداشته‌اند، گفت: عدم توجه وزرای مسئول کمیسیون‌ها و عدم توجه دولت به بودجه قرآنی بر مشکلات افزوده است.
(1396/05/07)

اتقان
در سیزدهمین مجمع عمومی اتحادیه؛
رییس هیئت مدیره اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور با اشاره به پاسخگویی مسائل مربوط به ادغام در سیزدهمین مجمع عمومی و رفع شبهات مؤسسات افزود: در پایان این مجمع اعضا طوماری را خطاب به هییت مدیره در باب موضوع ادغام تهیه کردند که این موضوع به صورت جدی تر و عادلانه تر پیگیری شود، تبعا ما نیزنسبت به این درخواست به طور اخص پیگیری خواهیم نمود.
(1396/05/02)

اتقان
دوره «تربیت معلم نهج‌البلاغه» مردادماه 96، در مؤسسه قرآنی نور شهرکرد برگزار می شود.
(1396/04/25)

اتقان
دبیر طرح ملی تلاوت؛
دبیر طرح ملی تلاوت با اشاره به درخواست برخی از مؤسسات برای اجرای طرح ملی تلاوت، گفت: به دلیل کمبود بودجه هنوز آمادگی افزوده شدن تعداد استان‌های مجری این طرح را نداریم.
(1396/04/24)

اتقان
مدیر روابط عمومی اتحادیه بیان کرد؛
برنامه های تابستانه مموسسات قرآن و عترت از سوی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور اعلام شد.
(1396/04/19)

اتقان
فراهانی خبر داد:
رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با اشاره به اینکه برای دریافت بودجه قرآنی سال ۹۶ مشکلات سال گذشته وجود ندارد، اظهار کرد: طی روزهای گذشته سازمان برنامه و بودجه، ابلاغ اعتبار قرآنی را اعلام و مشخص کرده است که ۸۵ درصد بودجه امسال محقق خواهد شد.
(1396/04/11)

اتقان
محمد‌زاده؛
مدیر‌ شبکه قرآن از آغاز فاز دوم طرح از امروز خبر داد و گفت: امسال برای اولین‌بار ۳۰ نهاد در طرح مشارک داشته و مخاطبان پیامکی فاز اول در ماه رمضان از کل مخاطبان سال گذشته بیشتر بودند.
(1396/04/10)

اتقان
بهبودی خبر داد:
مدیر اجرایی هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآنی از برگزاری مجامع عمومی اتحادیه‌های واحد مؤسسات در استان‌های کشور طی پنجم مردادماه تا ۱۷ مهرماه سال جاری خبر داد.
(1396/04/04)

اتقان
مدیر شبکه قرآن و معارف سیما از آغاز مرحله تابستانی طرح «بشارت ۱۴۵۱» از ۱۰ تیر خبر داد و گفت: ممکن است اختتامیه بخش بین‌الملل طرح در نجف اشرف یا لبنان برگزار شود.
(1396/04/04)

اتقان
کارشناس آموزش قرآن، در یادداشتی،به نقد سند 2030 پرداخت.
(1396/04/03)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور