پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
جمعه ٠٩ خرداد ١٣٩٩  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


صفحه اصلی > گزارش 
اتقان
دوره‌های آموزش‌های تخصصی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت لرستان؛
دوره‌های آموزشی تخصصی در دو سطح مقدماتی و عالی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت کوهدشت برگزار می‌شود.
(1394/08/16)

اتقان
در نشست خبری طرح اسوه مطرح شد؛
به گزارش اتقان، نشست خبری «طرح اسوه» ساعتی قبل از سوی دبیرخانه طرح اسوه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
(1399/02/22)

اتقان
اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور در پاسخ به پخش گزارشی یک سویه در خصوص ادغام اتحادیه ها در اخبار 20:30 شبکه دو سیما، بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد.
(1398/11/14)

اتقان
در نشست خبری مسابقات قرآن وزارت جهاد کشاورزی مطرح شد؛
نشست خبری بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم وزارت جهاد کشاورزی، ویژه روستاییان و عشایر، عصر امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین تقوی، نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، حجت الاسلام و المسلمین شاه مرادیان، معاون فرهنگی و آموزشی نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و دکتر حسن محمدی، مدیرعامل اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور در محل وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد.
(1398/11/08)

اتقان
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد؛
«عبدالهادی فقهی زاده» طی سخنانی با اشاره به برنامه های این دوره از نمایشگاه قرآن گفت: اردیبهشت ماه سال آینده زمان برگزاری این رویداد بزرگ قرآنی است؛ این دوره از نمایشگاه قرآن روز سه شنبه شانزدهم اردیبهشت شروع به کار می کند و تا دو هفته بعد از آن یعنی 30 اردیبهشت سال ۹۹ ادامه دارد.
(1398/11/07)

اتقان
جشنواره فجر تلاوت ویژه رقابت برگزیدگان تلاوت های مجلسی برگزار شد و سعید عبدی به عنوان نفر اول معرفی و تجلیل شد.
(1398/10/21)

اتقان
در جلسه کمیسیون تبلیغ و ترویج قرآن کریم مطرح شد؛
در جلسه پنجاه‌وچهارم کمیسیون تبلیغ و ترویج قرآن، موضوع تشکیل کمیسیونی با موضوع فعالیت‌های قرآنی در عرصه بین‌الملل مطرح شد که با انتقاداتی از سوی اعضا مواجه و در نهایت پس از تبادل نظر و بحث‌های فراوان پیشنهاد شد که طرح توجیهی مشتمل بر ضرورت و اهداف چنین اقدامی تدوین شود.
(1398/10/09)

اتقان
پیگیری عدم برپایی مرحله کشوری مسابقات قرآن ورزش و جوانان
مسابقات قرآن وزارت ورزش و جوانان که بیش از این مقرر بود در آذرماه سال جاری برگزار شود، دوباره به زمانی دیگر موکول شد.
(1398/10/09)

اتقان
مؤسسات قرآنی بیمه فعالان قرآنی را یکی از چالش‌های مهم فعالیت در این عرصه می‌دانند و در حالی که امکان اضافه شدن افراد جدید به فهرست بیمه‌شدگان وجود ندارد، ارشاد پایش بیمه‌شدگان را راه‌حلی برای نظارت وضعیت فعلی می‌داند.
(1398/10/07)

اتقان
مؤسسات قرآنی که پیشانی کارهای قرآنی در جامعه اسلامی هستند، سال‌هاست که از مشکلات کوچکی چون سرپناه رنج می‌برند، مشکلاتی که توجه مسئولان را می‌طلبد.
(1398/10/01)

اتقان
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در همایش ملی دانش‌آموزی پنجاه‌ و هفتمین سال جایزه بنیاد فرهنگی البرز با تأکید بر اینکه واقفان باید به وقف علمی توجه کنند، گفت: امروز بعضی از مسابقات دانش‌آموزی از برخی مسابقات دانشجویی پیشی می‌گیرند یعنی ما می توانیم سن اعتلا و اکتشاف را کمتر کنیم در واقع خیز بلند و جهاد برای علم آموزی در کشور ما باید نهادینه شود .
(1398/09/30)

اتقان
لایحه بودجه سال ۹۹ زیر ذره‌بین/۱
در لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور، مجموع اعتبار در نظر گرفته شده برای ردیف صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی، ۲۰ میلیارد تومان است که نسبت به ۱۰۰ میلیارد تومان سال گذشته، کاهش ۸۰ درصدی را شاهد هستیم.
(1398/09/17)

اتقان
ابهام در وجود آمار موسسات قرآنی زیر نظر نهادهای متولی مختلف همچنین فعال یا نیمه فعال بودن این موسسات، حکایت از ضرورت تشکیل بانک اطلاعاتی دقیق و دردسترس همگان دارد.
(1398/09/16)

اتقان
رهبر انقلاب:
رهبر انقلاب در جمع تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی اظهار داشتند: هم دوستان و هم دشمنان بدانند؛ ما در عرصه‌ جنگ نظامی و سیاسی و امنیتی دشمن را عقب زدیم.
(1398/08/29)

اتقان
«سامانه پیگیری مطالبات موسسات قرآنی» صبح امروز با حضور مسئولین اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور، مسئولین شرکت نرم افزاری تیم یار کیش و جمعی از اصحاب رسانه در محل معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
(1398/08/27)

اتقان
امروز و طی نشستی در معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت؛
«سامانه پیگیری مطالبات موسسات قرآنی» صبح امروز با حضور مسئولین اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور، مسئولین شرکت نرم افزاری تیم یار کیش و جمعی از اصحاب رسانه در محل معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
(1398/08/27)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور