پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:


صفحه اصلی > گزارش 
اتقان
دوره‌های آموزش‌های تخصصی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت لرستان؛
دوره‌های آموزشی تخصصی در دو سطح مقدماتی و عالی در موسسه قرآن و عترت میعاد رحمت کوهدشت برگزار می‌شود.
(1394/08/16)

اتقان
هیئت مدیره منتخب اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور، صبح روز گذشته با حضور در محل سازمان تبلیغات اسلامی، با حجت الاسلام و المسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی دیدار کردند.
(1397/09/21)

اتقان
مراسم اختتامیه سومین سوگواره بین‌المللی عبرات با حضور نماینده ولی فقیه درامور حج وزیارت در مرکز همایش‌های وزارت کشور برگزار شد.
(1397/09/17)

اتقان
اجمالی از نشست تخصصی شورای عالی قرآن
چهاردهمین نشست تخصصی شورای عالی قرآن با ارائه ۱۰ مقاله با موضوع دعا‌خوانی برگزار و در آن جدید‌ترین محصولات شورا رونمایی می‌شود.
(1397/09/17)

اتقان
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حملاتی که در فضای مجازی نسبت به بودجه فعالیت‌های فرهنگی و دینی صورت می‌گیرد، گفت: به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی شهادت می‌دهم که بودجه فرهنگی و دینی کشور آنگونه که به آن پرداخته می‌شود نیست.
(1397/09/12)

اتقان
اتقان گزارش می دهد؛
با انتخاب هیئت مدیره جدید اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور، فصل جدیدی در فعالیت های این نهاد مردمی رقم خواهد خورد و بدین ترتیب فعالیت اتحادیه‌های استانی تشکل‌های قرآن و عترت به زودی از سر گرفته خواهد شد و شاهد حضور پررنگ شخصیت‌های باسبقه و پرتوان قرآنی در سطح اول استان‌ها به ویژه در شرایط حساس فرهنگی و اقتصادی امروز کشور خواهیم بود.
(1397/09/12)

اتقان
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در اختتامیه چهارمین دوره حفظ یکساله جامعه الحفظ بیت الزهرا (س)؛
اختتامیه چهارمین دوره طرح حفظ یکساله موسسه جامعه الحفظ بیت الزهرا (س) منطقه محروم بشاگرد، در تاریخ 9 و 10 برگزار شد با حضور دکتر حسن محمدی، مدیر عامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در روستای کشپیری بشاگرد برگزار شد.
(1397/09/11)

اتقان
مدیر مرکز عالی تربیت مدرس قرآن کریم خبر داد؛
مدیر مرکز عالی تربیت مدرس قرآن کریم واحد بجنورد از تعطیلی این موسسه به دلیل نبود مکان مناسب برای فعالیت خبر داد.
(1397/09/11)

اتقان
عذرا ایمانی، رئیس انجمن قرآن و نهج‌البلاغه شهرستان ابهر در گفت‌وگو با «اتقان» با اشاره به فعالیت این مرکز بیان کرد: این انجمن قرآنی در سال ۱۳۸۲ به صورت رسمی و با ثبت اساسنامه به شماره ۳۰ زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان کار خود را آغاز کرد.
(1397/08/30)

اتقان
گزارش تصویری پانزدهمین مجمع عمومی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور، که روز پنج شنبه 24 آبان ماه در مشهد مقدس برگزار شد، در ادامه تقدیم حضور می شود.
(1397/08/26)

اتقان
گزارش تصویری پانزدهمین مجمع عمومی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور، که روز پنج شنبه 24 آبان ماه در مشهد مقدس برگزار شد، در ادامه تقدیم حضور می شود
(1397/08/26)

اتقان
هیئت مدیره و هیئت بازرسی جدید اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور معرفی شدند+ اسامی
(1397/08/24)

اتقان
گزارشی از پنجمین روز فعالیت های کاروان نور اربعین؛
اعضای کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران، روز گذشته، در پنجمین روز از حضور خود در مسیر پیاده راه عاشقی نیز در محافل انس با قرآن و عترت حضور یافتند.
(1397/08/04)

اتقان
گزارشی از چهارمین روز فعالیت کاروان نور اربعین 96؛
کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران، در چهارمین روز از آغاز فعالیت خود در کشور عراق، روز گذشته با تمام ظرفیت در راستای اجرای برنامه های تبلیغی و ترویجی قرآن کریم و تلاش برای پررنگ کردن نقش قرآن در قیام سیدالشهدا(ع)، تلاش کرد.
(1397/08/03)

اتقان
گزارشی از دومین روز فعالیت کاروان نور اربعین؛
کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران، روز گذشته، در دومین روز از حضور خود در مسیر پیاده روی اربعین، با حضور در موکب‌های مختلف این مسیر به اجرای برنامه‌های پرداختند.
(1397/08/01)

اتقان
کاروان قرآنی جمهوری اسلامی ایران، روز گذشته، مأموریت ویژه خود را با برپایی محافل انس با قرآن کریم در مرز چذابه و شلمچه آغاز کرد و بدین ترتیب سفر کاروان نور از سرزمین لاله‌های خونین روزهای دفاع مقدس آغاز شد.
(1397/07/30)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور