پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
دوشنبه ٠٥ تير ١٣٩٦  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   


صفحه اصلي > گزارش 
اتقان
طی مراسمی قرآن آموزان و مربیان برتر مهد قرآن حضرت جوادالائمه (ع) یزد تجلیل شدند.
(1395/06/20)

اتقان
اختصاصی اتقان؛
به گفته مسئولین این دو اتحادیه، طبق برنامه‌ریزی انجام شده در هر هفته سه استان طبق جدول زمانبندی، ادغامشان انجام خواهد شد که برای این امر زمان تقریبی سه ماهه پیش‌بینی شده و در اواسط پاییز امسال مجمع عمومی کشوری را برگزار کرده و به کل عملیات ادغام در سال 96 پایان خواهد یافت.
(1396/03/28)

اتقان
در شماره جدید خبرنامه اتقان بخوانید؛
در پنجاه و یکمین شماره از خبرنامه «اتقان»، در پرونده ای ویژه، مطالبات و انتظارات جامعه قرآنی از دولت یازدهم بررسی شده است، همچنین گفت و گویی با حامد علیزاده، رتبه اول مسابقات قرآن مالزی، در خصوص فضای قرآنی کشور صورت گرفته است.
(1396/03/27)

اتقان
به صورت همزمان؛
آیین اختتامیه سومین نمایشگاه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز مؤسسات قرآنی با عنوان «شمیم وحی» و همچنین نخستین جشنواره آثار و محصولات قرآنی ۲۲ خردادماه در بوستان گفتگو برگزار شد.
(1396/03/23)

اتقان
گزارش دیدار جامعه قرآنی با خانواده شهید «حسینعلی پور‌ابراهیمی»؛
ترویج قرآن کریم از دغدغه‌هایش بود و از روستا تا شهر به برپایی جلسه قرآن اهتمام داشت، در نوجوانی با دستکاری شناسنامه به جبهه رفت، با آغاز جنگ در سوریه گفت: ندای «هل من ناصر ینصرنی» از سوریه به گوش می‌رسد و بلافاصله عازم شد.
(1396/03/22)

اتقان
از سوی اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور اعلام شد؛
جشنواره آثار هنری طرح ملی قرآنی» بشارت 1451» با محوریت سوره مبارکه «ملک» در ایام ماه مبارک رمضان و نیز سوره مبارکه «واقعه» در ایام تابستان 96، از سوی اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور و شبکه قرآن و معارف سیما برگزار می‌گردد.
(1396/03/21)

اتقان
اعضای گروه مدیحه‌سرایی و جمع‌خوانی قرآن محمد رسول‌الله (ص) با حضور برروی عرشه ناوشکن دماوند به اجرای برنامه پرداختند.
(1396/03/10)

اتقان
در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی قرآن می‌توان از عدم حضور دو نهاد قرآنی مهم نام برد، غایبانی که فعالیت‌های قرآنی چشمگیری در طول سال انجام می‌دهند، اما ترجیح داده‌اند تا نمایشگاه بیست و پنجم بدون حضور آنها برگزار شود.
(1396/03/10)

اتقان
بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در حالی از بعد از ظهر امروز آغاز بکار می‌کند که این نمایشگاه در سال‌های اخیر با چالش‌هایی نظیر تکراری بودن محتوای بخش‌ها، فقدان نوآوری و محوریت تابلو در اغلب بخش‌ها روبرو بوده است.
(1396/03/08)

اتقان
با وجود اینکه چند ساعت تا افتتاحیه رسمی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم باقی مانده است هنوز بسیاری از غرفه‌ها و بخش‌های این نمایشگاه تکمیل نشده‌اند.
(1396/03/08)

اتقان
طرح ملی «بشارت 1451» در ایام ماه مبارک رمضان و نیز تابستان 96 توسط شبکه قرآن و معراف سیما و با مشارکت دستگا ها و نهادهای قرآنی مختلف برگزار می‌شود.
(1396/03/07)

اتقان
سند ۲۰۳۰ را می‌توان مدخل ورودی برنامه جامع سازمان ملل برای تسلط بر کشورها به بهانه موهوم توسعه پایدار دانست. این برنامه در ادامه پروژه میلینیوم جهانی است و در حقیقت آغاز و نقطه شروع این پروژه با تغییر نظام آموزشی کشورها صورت می‌گیرد، حال آنکه برای رسیدن به جامعه جهانی یکپارچه و مقبول قدرت‌های جهانی، تنها لازم است تا نسل آینده با هویت ملی و مذهبی خود بیگانه شود.
(1396/03/06)

اتقان
با موسسه فرهنگی قرآنی ریّان بیشتر آشنا شویم؛
موسسه قرآنی ریّان با کلاس های آموزشی متعدد در قلب و مرکز پایتخت سعی بر تربیت قرآن آموزان داشته است.
(1396/03/02)

اتقان
با موسسه حکمت پویان خلیل آباد بیشتر آشنا شویم،
موسسه ای با دغدغه ترویج فرهنگ قرآنی در مناطق دور افتاده با موسسه حکمت پویان خلیل آباد بیشتر آشنا شویم،
(1396/03/02)

اتقان
به هر حال امیدواریم، مسئولین سازمان اوقاف و همچنین ستاد عالی مسابقات، با برنامه ریزی دقیق تری برای حضور جامعه قرآنی در مسابقات سال آتی تمهیداتی در نظر بگیرند.
(1396/02/27)

اتقان
گزارشی از نشست خبری «بررسی سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم»؛
عدم مسءولیت پذیری سازمان اوقاف و امور خیریه در حمایت از موسسات قرآنی جهت حضور در سالن مسابقات بین المللی قرآن کریم سبب شد موسسات در حالی که بسیار مشتاق حضور در مسابقات و بهر مندی از فضای قرآنی مسابقات بودند، به دلیل مشکلات مالی از حضور در این رقابت ها جاماندند. این در حالی است که سازمان اوقاف می توانست با پیش بینی هزینه هایی این مسءله را برطرف کند، چرا که سال های قبل برای این مهم پیش بینی هایی صورت می گرفت.
(1396/02/26)
گزارش تصویری

 
استعداد گمنام قرآنی کشور