پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
جمعه ٠٩ خرداد ١٣٩٩  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, اخبار ویژه سایت اتقان ١٠:١٧   1399/02/01 شماره خبر:  ٢٣٤٩٠
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
پیرو درخواست مطرح شده از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،
پویش مطالبه جمعی موسسات قرآنی از وزیر ارشاد راه اندازی شد
اتحادیه تشکل های قرآن وعترت کشور اقدام به راه اندازی پویش مطالبه جمعی موسسات قرآنی از وزیر ارشاد در راستای اختصاص این اعتبار به موسسات نموده است.

 

پویش مطالبه جمعی موسسات قرآنی از وزیر ارشاد راه اندازی شد

به گزارش اتقان؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تحت الشعاع قرار گرفتن رویدادها و برنامه های جمعی کشور در دو ماه اخیر، برپایی نمایشگاه بین المللی قرآن سال 99  نیز متاثر از این اتفاق، با اعلام مسئولین این نمایشگاه لغو و به زمان دیگری که متعاقبا اعلام خواهد شد، موکول گردید. البته در این میان موسسات مردم نهاد قرآنی نیز که عموما آموزشی و مرتبط با مردم هستند، دچار ضرر و زیان های شدید شده و آن ها نیز ب ورطه تعطیلی کشیده شده اند که نیازمند کمک  و حمایت فوری نهادهای ذی ربط برای جبران و ثبات شرایط موسسات می باشند.

لذا، اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور به عنوان یک نماینده موسسات قرآنی کشور، طی نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خواستار اختصاص اعتبار مربوط به نمایشگاه قرآن  در جهت حمایت از طرح های مؤسسات قرآنی شد.

برهمین اساس، اتحادیه تشکل های قرآن وعترت کشور اقدام به راه اندازی پویش مطالبه جمعی موسسات قرآنی از وزیر ارشاد در راستای اختصاص این اعتبار به موسسات نموده است.

گفتنی است، موسساتی که با این درخواست موافق هستند می توانند با ارسال نام موسسه خود به سامانه پیامکی 30008961، ضمن تایید این مطالبه، اسم خود را در ذیل نامه مذکور درج نمایند.

لازم به ذکر است، جهت دسترسی به نامه ارسالی اتحادیه اینجا کلیک کنید.

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: