پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  مصاحبه, اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, اخبار ویژه سایت اتقان ١٧:٤١   1398/11/08 شماره خبر:  ٢٣٢٩٧
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
برنامه های رادیو قرآن در دهه فجر انقلاب اسلامی تشریح شد
شبکه رادیویی قرآن با برنامه های رویش، افق، کاروان قرآنی انقلاب، تسنیم، والعصر و محافل انس با قرآن به استقبال چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می رود.

برنامه های رادیو قرآن در دهه فجر انقلاب اسلامی تشریح شد

به گزارش اتقان، مجتبی ایزدی مدیر رادیو قرآن اظهار داشت: شبکه ی رادیویی قرآن در ایام الله دهه فجر برنامه های متنوعی را تدارک دیده که یکی از مهمترین آنها برگزاری دومین کاروان قرآنی انقلاب است که از روز هشتم بهمن ماه با برگزاری مراسم افتتاحیه در حرم مطهر امام خمینی(ره) کار خود را آغاز کرد؛ بعد از تهران، با حضور در استان های هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان، نسبت به تدارک و پخش برنامه های قرآنی و محافل قرآنی اقدام خواهد کرد.

وی افزود: کاروان قرآنی انقلاب صبح پنجشنبه با حضور در استان کرمان بر سر مزار سردار حاج قاسم سلیمانی محفل انس با قرآن با حضور قاریان بین المللی برگزار می کند که به صورت زنده از ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ تقدیم شنوندگان می شود و در روزهای بعد نیز در شهرستانهای استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان حضور می یابد.

ایزدی تصریح کرد: گروه های پزشکی حاضر در کاروان قرآنی انقلاب به مداوای مردم نجیب و نستوه و کمتر برخوردار استان سیستان و بلوچستان و همچنین آسیب دیدگان سیل اخیر می پردازد.

در این سفر مجموعه های قرآنی استان سیستان و بلوچستان میزبان کاروان قرآنی انقلاب خواهند بود و به برکت حضور اساتید برجسته قرآنی کشور خانه های قرآنی و دارالقرآن هایی افتتاح می شوند.

وی گفت: رادیو قرآن بخشی از برنامه های کاروان قرآنی انقلاب را به صورت زنده و بخشی دیگر را به صورت تولیدی به روی آنتن خواهد برد.

مدیر رادیو قرآن با اشاره به ویژه برنامه های دیگر این شبکه در ایام الله دهه فجر گفت: ویژه برنامه "رویش" تلاش می کند تا چهره های برجسته قرآنی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی متولد شدند و با فعالیت خود موجی از قرآن کریم میان مردم بخصوص نوجوان و جوان یدید آورند، را معرفی کند. این ویژه برنامه از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه از ساعت ۱۰:۳۵ از رادیو قرآن تقدیم شنوندگان می شود.

وی افزود: برنامه صبحگاهی "تسنیم" از ساعت ۶:۴۵ تا ۸ به صورت ویژه دستاوردهای انقلاب اسلامی را تبیین می کند، برنامه "والعصر" نیز از ساعت ۱۶:۱۵ تا ۱۷ به معرفی موسسات قرآنی کشور پس از انقلاب می پردازد.

ایزدی در ادامه به پخش دو قسمت از برنامه زنده افق به صورت ویژه اشاره کرد و گفت: دو برنامه افق روزهای ۱۲ و ۱۹ بهمن میزبان دو تن از چهره های قرآنی کشور خواهد بود که هم سالهای پیش از انقلاب و پس از انقلاب در جریان فعالیت های قرآنی بودند که برنامه تطبیقی رو ارائه نمایند.

وی اضافه کرد: میان برنامه های مختلف هم در فواصل پخش رادیو قرآن تقدیم شنوندگان خواهد شد تا خاطره سالهای پیروزی انقلاب اسلامی را زنده زنده کند.

مدیر رادیو قرآن در پایان خاطرنشان کرد: روز ۲۲ بهمن (چهل و یکیمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران) غرفه رادیو قرآن در تقاطع خیابان نواب، آزادی همچون سنوات گذشته دایر خواهد بود و از ساعت ۹ تا ۱۲ به پخش ویژه برنامه می پردازد و مخاطبان می توانند با حضور در محل برپایی غرفه از نزدیک در جریان برنامه زنده قرار بگیرند.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: