پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
پنج شنبه ٠٨ خرداد ١٣٩٩  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ٠٩:٥٩   1398/08/13 شماره خبر:  ٢٢٩٦٠
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
نام‌نویسی آزمون قرآن و عترت به تعویق افتاد/ آزمون شفاهی امسال برگزار نمی‌شود
نام‌نویسی آزمون سراسری قرآن و عترت که قرار بود از ۱۲ آبان آغاز شود تا ۲۰ آبان به تعویق افتاد، همچنین امسال آزمون شفاهی برگزار نمی‌شود.

نام‌نویسی آزمون قرآن و عترت به تعویق افتاد/ آزمون شفاهی امسال برگزار نمی‌شود

به گزارش اتقان، زمان آغاز نام‌‌نویسی آزمون سراسری قرآن و عترت تا ۲۰ آبان‌ماه به تعویق افتاد. پیش از این قرار بود نام‌نویسی آزمون امسال از روز ۱۲ آبان آغاز شود که این زمان به روز ۲۰ آبان تغییر کرد.

همچنین قرا بود آزمون امسال در بخش‌های کتبی، شفاهی و الکترونیک برگزار شود که در آخرین تصمیم مسئولان بخش شفاهی هم از آزمون امسال حذف شده و امسال آزمون فقط در بخش‌های کتبی و الکترونیک برگزار می‌شود.

سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد آموزشی مؤسسات و مراکز قرآنی کشور، ایجاد انگیزه در میان عموم مردم جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان برای فراگیری معارف قرآن و عترت، راهبری آموزش‌های قرآن و عترت در مؤسسات و مراکز قرآنی سراسر کشور، شناسایی و معرفی نخبگان و استعداد‌های درخشان قرآنی به ویژه در گروه سنی نوجوانان و جوانان و بروزرسانی و تکمیل بانک جامع اطلاعات قرآنی کشور در رشته‌های مختلف آموزش قرآن و عترت از جمله اهداف برگزاری این آزمون است.

این در دو بخش کتبی و الکترونیک برگزار می‌شود که آزمون‌های الکترونیک ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه و آزمون کتبی ۳ بهمن‌ماه به صورت همزمان برگزار می‌شود.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: