پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
جمعه ٠٩ خرداد ١٣٩٩  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, اخبار ویژه سایت اتقان ٠٩:٥٠   1398/07/16 شماره خبر:  ٢٢٨٩٣
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
اعلام دستورالعمل استانداردسازی تابلو‌های مؤسسات قرآنی وزارت ارشاد
دستورالعمل استانداردسازی تابلو‌های مؤسسات قرآنی وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد.

 

اعلام دستورالعمل استانداردسازی تابلو‌های مؤسسات قرآنی وزارت ارشاد

به گزارش اتقان؛ طی مصوبه آخرین جلسه هیئت رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت مقرر شد تا مؤسسات تابلوی متحدالشکلی داشته باشند.

ویژگی‌های این تابلو را از حمیدرضا شیخ‌ویسی، معاون رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جویا شدیم. وی بیان کرد: لزوم درج عنوان «مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت» در خط اول تابلو، درج عبارت دارای مجوز رسمی از معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خط دوم و درج شناسه ملی و سال تأسیس در خط آخر از جمله مواردی است که در این تابلوها مد نظر است.

شیخ‌ویسی با تأکید بر اینکه زمینه تابلو باید آبی فیروزه‌ای باشد، گفت: استفاده از آرم‌ها و عناوین دولتی در تابلو ممنوع است، اما مؤسسات می‌توانند آرم مؤسسه را در تابلو درج کنند؛ چنانکه در یکی از مصادیق آئین‌نامه نظارت و ارزیابی مؤسسات بر لزوم نصب تابلو بر سر در مؤسسات تأکید شده است.

معاون رسیدگی به امور مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: همچنین این موضوع پس از ابلاغ به استان ضرورت پیدا می‌کند و همکاران در استان‌ها نیز باید در ارزیابی‌ها نصب این تابلو را مد نظر قرار دهند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای نصب این تابلو بازه زمانی مشخص شده است؟ بیان کرد: خیر، چون برخی از مؤسسات به تازگی اقدام به نصب تابلو کرده‌اند و به دلیل هزینه‌بر بودن آن می‌توانند با همان تابلو به فعالیت خود ادامه دهند، اما مؤسساتی که درصدد هستند که به نصب تابلو اقدام کنند یا قصد دارند تابلویشان را تغییر دهند، باید تابلو با شرایط فوق باشد.

 

 

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: