پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, اخبار ویژه سایت اتقان ١٢:١٤   1398/04/28 شماره خبر:  ٢٢٧٠٤
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
کلیه مراکز قرآنی از پرداخت عوارض و هزینه های مربوط به تبلیغات شهری معاف می شوند
مسئولین مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان با شهر دار کرمان دیدار و پیرامون همکاری دوجانبه گفت و گو کردند.

کلیه مراکز قرآنی از پرداخت عوارض و هزینه های مربوط به تبلیغات شهری معاف می شوند

به گزارش اتقان؛ مسئولین مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان کرمان با شهر دار کرمان دیدار و پیرامون همکاری دوجانبه گفت و گو کردند.

در این جلسه دکتر سید حمیدرضا توحیدی مدیرعامل مجمع قاریان و حافطان قرآن کریم استان کرمان به معرفی و تشریح فعالیاتهای 28 ساله این تشکل قرآنی در 28 سال اخیر پرداخت.

سید مهران عالم‌زاده، شهردار کرمان در خصوص معافیت موسسات قرآنی از هزینه های مربوط به تبلیغات شهری گفت: پیشنهاد تمایز شرایط استفاده از تخفیفات تابلو و بیلبوردهای تبلیغاتی کلیه‌ی موسساتی که در حوزه‌ی فعالیت‌های قرآنی کار می‌کنند را با سایر موسسات به شورای شهر خواهیم برد و سعی خواهیم کرد مجوزهای این موضوع را از شورا بگیریم هر چند که شورا هم در زمینه‌ی فعالیت‌های قرآنی همکاری‌های لازم را به عمل خواهد آورد.

وی تصریح کرد: بنابراین آمادگی داریم این یارانه از طرف شهرداری در زمینه‌ی در اختیار گذاشتن فضای تبلیغات فعالیت‌های قرآنی در ایامی که پیک کاری شهرداری نباشد، بنا به گستره‌ی فعالیت‌های موسسات دینی و قرآنی، به آنها داده شود.

عالم‌زاده به ظرفیت فرهنگسراها و خانه‌های فرهنگ شهرداری نیز اشاره و خاطرنشان کرد: این اماکن شهرداری نیز برای همکاری‌های دو جانبه بین مجمع قاریان و حافظان قرآن کریم استان و دیگر موسسات قرآنی برای آموزش قرآن و ترویج فعالیت‌های قرآنی مذهبی آمادگی کامل دارند.

شهردار کرمان همچنین با اشاره به پیشنهاد معاون فرهنگی اجتماعی خود در این جلسه مبنی بر ایجاد فرهنگسرای قرآنی گفت: با اجرایی کردن این پیشنهاد نیز موافق هستم و می‌توانیم با استفاده از توان طرفین، یک مجموعه قرآنی مذهبی نمونه احداث کرد که سبک زندگی قرآنی اسلامی نیز در آن ترویج داده می‌شود. قطعا دیگران هم وقتی با این مجموعه مواجه شوند، پای کار و کمک می‌آیند.

دکتر توحیدی نیز در پایان عنوان داشت که از پیشنهادهای شهرداری برای همکاری‌های مشترک در زمینه‌ی ترویج فعالیت‌های قرآنی استقبال می‌کنیم و آمادگی کامل برای مشارکت در زمینه‌های ذکر شده را داریم.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: