پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , صفحه اصلی اخبار قرآنی ١٦:٠٨   1398/01/26 شماره خبر:  ٢٢٤٢٢
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
کرسی‌های نفحات در حمایت از سپاه پاسداران اسلامی
کرسی تلاوت ۳۵۱ نفحات القرآن یکشنبه ۲۵ فروردین پس از نماز ظهر و عصر در مسجد امام خمینی (ره) بازار تهران با تلاوت استاد محمدحسین سبزعلی و استاد رجا ایوب از تانزانیا برگزار خواهد شد.

 

کرسی‌های نفحات در حمایت از سپاه پاسداران اسلامی

به گزارش اتقان، کرسی تلاوت ۳۵۱ نفحات القرآن یکشنبه ۲۵ فروردین پس از نماز ظهر و عصر در مسجد امام خمینی (ره) بازار تهران با تلاوت استاد محمدحسین سبزعلی و استاد رجا ایوب از تانزانیا برگزار خواهد شد.

کرسی تلاوت ۳۵۲ نفحات القرآن یکشنبه ۲۵ فروردین ماه در مسجد دانشگاه امام صادق (ع) با تلاوت استاد حسن حکیمی و استاد رجا ایوب از تانزانیا برگزار می‌شود.

همچنین کرسی ۳۵۳ نفحات چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه در مسجد امام رضا (ع) واقع در خیابان بهار شمالی، کوچه شریعتی با تلاوت جناب آقای سیاف زاده برگزار خواهد شد.

در این کرسی‌ها برگه‌های تدبر و تفسیر آیات میان مستمعین توزیع می‌گردد. همچنین به کودکان و نوجوانان حاضر در کرسی فقط به خاطر حضور در مسجد جوایزی اهدا می‌شود.

همچنین طرح حفظ موضوعی، ویژه جوانان و نوجوانان مساجد برگزار می‌گردد. بدین صورت که دفترچه‌های حفظ موضوعی بین داوطلبان توزیع می‌گردد و سپس بصورت هفتگی از میزان پیشرفتشان سؤال می‌شود. سپس در پایان هرفصل به نفرات برتر کمک هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز نفیس دیگر تقدیم می‌گردد.

همچنین پخش زنده کرسی‌ها از‌ طریق نرم افزارهای اینستاگرام در صفحه nafahat.video@ و برنامه لحظه نگار است که قرآن دوستان می‌توانند با مراجعه به این دو برنامه به صورت زنده از نفحات و نغمات آیات الهی بهره مند شوند.

علاقه‌مندان برای دستیابی به تلاوت‌ها و گزارش‌های تصویری این کرسی‌های تلاوت به کانال تلگرامی نفحات‌القرآن به نشانی nafahatalquran@ مراجعه کنند. همچنین مساجدی که خواستار برگزاری این کرسی‌های تلاوت هستند، می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳ روابط عمومی دارالقرآن نفحات‌القرآن تماس گرفته و برای برگزاری این کرسی‌های تلاوت در مسجد خود اعلام آمادگی کنند.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: