پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
دوشنبه ٣١ تير ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, موسسات عضو, اخبار ویژه سایت اتقان ١١:٢١   1397/10/09 شماره خبر:  ٢٠٨٣٢
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
با حضور مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور؛
دوره آموزش مدیریت فعالیت های قرآنی به میزبانی موسسه امیرالمؤمنین(ع) کاشان برگزار شد
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور به دنبال حضوروتدریس در دوره آموزش مدیریت مؤسسات فرهنگی قرآنی که توسط موسسه امیرالمؤمنین (ع) کاشان در روز جمعه 7 دی ماه 97 در دانشگاه فرهنگیان این شهرستان برگزار شد؛ از این موسسه به عنوان سردمدار حوزه نهج البلاغه در کشور یاد کرد.

دوره آموزش مدیریت فعالیت های قرآنی به میزبانی موسسه امیرالمؤمنین(ع) کاشان برگزار شد

به گزارش اتقان؛ حسن محمدی؛ مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور به دنبال حضوروتدریس در دوره آموزش مدیریت مؤسسات فرهنگی قرآنی که توسط موسسه امیرالمؤمنین (ع) کاشان در روز جمعه 7 دی ماه 97 در دانشگاه فرهنگیان این شهرستان برگزار شد؛ از این موسسه به عنوان سردمدار حوزه نهج البلاغه در کشور یاد کرد.

 مدیر عامل اتحادیه تشکلهای قرآن و عترت نیز در این دوره به بررسی موضوعاتی چون سازمان، انواع محیط سازمانی، مهارت‌های مورد نیاز مدیران، بررسی تفاوت مدیریت اسلامی و غربی، نگرش‌های مدیریت و...پرداخت.


محمدی گفت: در میان 4 تا 5 هزار موسسه قرآنی که در کشور فعالیت می‌کنند و بزرگترین شبکه ساختارمند در حوزه مدنی را تشکیل می‌دهند؛ موسسه امیرالمؤمنین علیه السلام کاشان به دلیل برخورداری از ویژگی‌های منحصر به فرد خود، جز موفق‌ترین مؤسسات قرآنی است.


وی ادامه داد: نقاط قوت و ضعف، دو مؤلفه‌ای است که داخل هر سازمان وجود دارد و برای آن مزیت رقابتی ایجاد می‌کند. البته همیشه این مزیت رقابتی بر سر مسائل مادی نیست و می‌تواند مسائل معنوی را هم در برگیرد.


 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: