پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , موسسات عضو ١٥:٢٨   1397/04/20 شماره خبر:  ١٩٨٠٦
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
معاون قرآن و عترت از مؤسسات قرآنی کرمانشاه بازدید کرد
عبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در استان کرمانشاه به منظور هم‌افزایی با مدیران مؤسسات قرآنی از مؤسسات آسیب‌دیده این استان بازدید کرد.

 

به گزارش اتقان؛ به دنبال حضور عبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان کرمانشاه‌ روز گذشته، ۱۹ تیر‌ماه جلسه‌ای با حضور مدیران مؤسسات قرآنی کرمانشاه در سالن اجتماعات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار شد.

در این جلسه که جمعی از مدیران کل قرآنی ادارات و ۱۰ نفر از مدیران مؤسسات قرآنی استان حضور داشتند، درباره موضوعات مختلف مباحثی از سوی حاضران مطرح شد که معاون قرآن و عترت به برخی از آنها پاسخ داد.

در این راستا، ‌فقهی‌‌زاده ‌پس از تقدیر و تشکر از همه دست‌اندرکاران قرآنی این استان، به مسئله ادغام اتحادیه‌های کشوری اشاره کرد و مراحل ادغام دو اتحادیه کشوری را با هم‌افزایی در مرحله سرانجام دانست.

جلسه هم‌افزایی بین مدیران عامل مؤسسات قرآنی کرمانشاه و معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد برگزار شد

وی همچنین درباره حمایت از بیمه فعالان قرآنی مؤسسات آسیب‌دیده در زلزله کرمانشاه مطالبی را بیان کرد و درخصوص راه‌اندازی صندوق حمایت از فعالان قرآنی و چگونگی فعالیت و شرایط حضور در این صندوق برای حاضران سخنانی را بیان کرد.

فقهی‌زاده همچنین در این جلسه ابراز کرد که همه طرح و برنامه‌های مؤسسات و مراکز قرآنی پس از بررسی و ارزیابی مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

پس از پایان جلسه و بیان نظرات و پیشنهادات حاضران، طبق برنامه سفر معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از ۵ مؤسسه آسیب دیده در منطقه سرپل ذهاب بازدید شد.

منبع: ایکنا

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: