پایگاه خبری اتقان -  قرآنی، فرهنگی، اجتماعی
فارسی
العربی
English
 » 
دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨  -  
گروه های خبری
اخبار قرآنیاجتماعیاخبار حوزه
گزارش
مصاحبه
مقاله
گزارش تصویری
ورود به پورتال "اتقان"
ورود به سیستم
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
گروه خبر:  اخبار برگزیده روز , خبر ویژه اخبار قرآنی, صفحه اصلی اخبار قرآنی, اخبار ویژه سایت اتقان ١٠:٤٦   1397/04/20 شماره خبر:  ١٩٧٩٧
نسخه چاپي ارسال به دوست
 
فراخوان مشارکت مؤسسات قرآنی در طرح قرآنی «بشارت 1452»
اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور همراه با دیگر دستگاه‌های قرآنی برای حضور مؤسسات قرآنی در طرح بشارت ۱۴۵۱ فراخوان داد.

فراخوان مشارکت مؤسسات قرآنی در طرح قرآنی «بشارت 1452»

 

به گزارش اتقان؛ طرح ملی «بشارت 1452» توسط شبکه قرآن و معارف سیما و با مشارکت دستگاه‌ها و نهادهای قرآنی، با محوریت حفظ جزء 30 قرآن کریم در حال برگزاری است.

 

طرح «بشارت 1452» که امسال با عنوان طرح ملی حفظ قرآن کریم بشارت 1452 برای نخستین بار با مشارکت تمامی دستگاه های قرآنی و در سه فصل متوالی، با محتوای مجزا برگزار خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش، این طرح از  هفته گذشته ، 9 تیرماه در بخش های مسابقه پیامکی، برنامه تلوزیونی، کلاس های حضوری و... آغاز و مورد استقبال مردم و مشتاقان قرآن کریم قرار گرفت.

 

اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور نیز همراه با دیگر دستگاه‌های قرآنی برای حضور مؤسسات قرآنی در طرح بشارت 1452 اقدام به انتشار فراخوان نمود.

 

بر اساس این فراخوان، مؤسسات قرآن و عترت سراسر کشور می‌توانند در دو بخش الف) برگزاری کلاس‌های حضوری طبق درسنامه جامع این طرح و ب) همچنین حضور در استدیوی برنامه 1452 شبکه قرآن و معارف سیما در این طرح ملی مشارکت کنند.

موسسات قرآنی در صورت تمایل به برگزاری کلاس های حضوری حفظ جزء 30 قرآن کریم، که در فصل تابستان به آیات سوره های مبارکه ناس تا زلزال می پردازد، می توانند درسنامه جامع طرح بشارت 1452 را از اینجا دریافت  و براساس آن بخشی از برنامه های تابستانه خود را  همسو «با طرح 1452» برگزار نماید.

 

همچنین  موسساتی که تمایل دارند تا در استدیوی برنامه 1452 شبکه قرآن حضور یابند، لازم است اسامی، کد ملی و شماره تماس 10 الی 30 نفر از قرآن آموزان و فراگیران موسسه که تسلط نسبی به حفظ، مفاهیم و ترجمه جزء 30 قرآن کریم دارند، در مقاطع سنی مختلف، به آدرس ایمیل: info@etghan.ir ارسال نمایند.

 
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: